Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Sektörünün En Başarılı Ar-Ge Merkezi Yine VitrA'nın

VitrA İnovasyon Merkezi; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2013 yılı 'ArGe Merkezleri Performans Endeksi Değerlendirmesi' kapsamında, 'Sektör Bazında En Başarılı ArGe Merkezleri' sıralamasında, 'cam ve seramik' sektöründe birinci seçildi.

yapi.com.tr
Sektörünün En Başarılı Ar-Ge Merkezi Yine VitrA'nın

VitrA İnovasyon Merkezi böylece, iki yıl üst üste birincilik ödülüne layık görülmüş oldu. Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu İnovasyon Direktörü Boğaç Şimşir, ArGe Merkezi Belgesi’ni ve birincilik ödülünü, '3. Özel Sektör ArGe Merkezleri Zirvesi'nde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’tan aldı.

Şimşir yaptığı açıklamada, “VitrA İnovasyon Merkezi’ni, 2011 yılında, 15 milyon TL’lik yatırımla Bozüyük’te kurduk. 85 kişilik bir ekibin çalıştığı Merkez, Grubumuzun tüm ArGe çalışmalarını aynı çatı altında topluyor. VitrA İnovasyon Merkezi’nde, her yıl, bir önceki seneden daha yaratıcı olma hedefiyle 50’ye yakın ArGe projesi gerçekleştiriyoruz. Grubumuzun tüm faaliyet alanlarında geliştirdiğimiz yeni ürünlerle pazarda fark yaratıyoruz. İnovasyon çalışmalarını, önümüzdeki yıllarda daha da yoğun bir şekilde destekleyeceğiz. Cam ve seramik sektöründe iki yıl üst üste inovasyon lideri olmamızın getirdiği sorumlulukla, kullanıcılara değer sağlayan ürünler geliştirmeye, ürünlerimizdeki yenilikçi yönleri artırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda liderliğimizi sürdürüp, VitrA İnovasyon Merkezi’ni dünya çapında yeniliklerle anılan bir değere dönüştüreceğimize olan inancımız tam” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sektorunun-en-basarili-ar-ge-merkezi-yine-vitranin_127089.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!