Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Adıyaman Bayındırlık İl Müdürlüğü Vaillant ile Isınıyor

Adıyaman Bayındırlık İl Müdürlüğü de merkez bina ve lojmanlara kurulacak kaskad sistemi için yüzde 107 verimli Vaillant ecoTEC VU cihazlarını tercih etti. Adıyaman İl Müdürlüğü’nde yapılan kaskad sistemi, Adıyaman ili içindeki ilk kaskad uygulama olma özelliğini taşıyor.

yapi.com.tr
Adıyaman Bayındırlık İl Müdürlüğü Vaillant ile Isınıyor

Geleceğin ev teknolojilerini tüketicileriyle buluşturan Vaillant, yurt genelinde pek çok kamu ve özel kuruluş tarafından tercih ediliyor. Adıyaman Bayındırlık İl Müdürlüğü de merkez bina ve lojmanlara kurulacak kaskad sistemi için yüzde 107 verimli Vaillant ecoTEC VU cihazlarını tercih etti.

Kurulumu tamamlanan kaskad sistemin tanıtımı amacıyla, Akmercan Genel Müdürü Oğuzhan Sosyal, Vaillant Group Türkiye Country Manager’i Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın ve Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila’nın katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

İl müdürlüğüne ecoTEC VU 5’li ve 4’lü kaskad sistemi (toplam 861 KW’lık bir güç), müdürlüğün lojmanlarına da ecoTEC VU 6’lı kaskad (toplam 352 KW’lık bir güç) uygulama yapıldı. Adıyaman İl Müdürlüğü’nde yapılan kaskad sistemi, Adıyaman ili içindeki ilk kaskad uygulama olma özelliğini taşıyor. Vaillant ecoTEC VU yoğuşmalı ısıtma cihazları, küçük hacmi, yüzde 107 verim kapsitesi, akıllı eBUS sistemi, A sınıfı enerji kullanımı ile yüksek konfor sunuyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/adiyaman-bayindirlik-il-mudurlugu-vaillant-ile-isiniyor_88377.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!