Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akiş, AVM Tasarımına Odaklanıyor

Akmerkez yatırımıyla tanınan Akkök Şirketler Grubu, 1.2 milyon metrekare inşaat alanına sahip prestij projeleriyle sektördeki deneyim ve birikimini geleceğe aktarmak üzere yatırımlarını sürdürüyor. 2006 yılında grup bünyesinde kurulan Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş. Gökşin Durusoy, “Özellikle Alışveriş ve Yaşam Merkezi geliştirme alanında

Cumhuriyet Gazetesi
Akiş, AVM Tasarımına Odaklanıyor

Akmerkez yatırımıyla tanınan Akkök Şirketler Grubu, 1.2 milyon metrekare inşaat alanına sahip prestij projeleriyle sektördeki deneyim ve birikimini geleceğe aktarmak üzere yatırımlarını sürdürüyor. 2006 yılında grup bünyesinde kurulan Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş. Gökşin Durusoy, “Özellikle Alışveriş ve Yaşam Merkezi geliştirme alanında uzmanlaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Akkoza projesinde yeniden yapılanmaya gidildiğini belirten Durusoy, “Akiş bu noktada Akkoza 3. Faz konut projesinde yer almayarak, alışveriş ve yaşam merkezinin bütün sorumluluğunu üstlendi. İstanbul’un 5. en büyük alışveriş ve yaşam merkezi, Esenyurt’ta, 2011’de kapılarını ziyaretçilerine açarak bölgede önemli bir ihtiyaca cevap verir hale gelecek” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akis-avm-tasarimina-odaklaniyor-_75429.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!