Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Alfemo Mobilya'ya Uluslararası Kalite Ödülü

Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinin Avrupalı meslektaşlarıyla buluştuğu 5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nde bu yıl modern ve fonksiyonel ürün gamı ile dikkat çeken Alfemo Mobilya, Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı

yapi.com.tr
Alfemo Mobilya'ya Uluslararası Kalite Ödülü

Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinin Avrupalı meslektaşlarıyla buluştuğu 5. Uluslararası Kalite Zirvesi’nde bu yıl modern ve fonksiyonel ürün gamı ile dikkat çeken Alfemo Mobilya, Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, ödülü World Consumer Academy’nin Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun elinden aldı.

13-15 Aralık 2012 tarihinde World Consumer Academy World (Dünya Tüketici Akademisi) tarafından Hollanda Amsterdam'da gerçekleşen 5. International Europe Quality Summit (5. Uluslararası Kalite Zirvesi), kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan Ar-Ge’nin önemini konuşmak için Amsterdam'da toplandı.

2012 Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü’nü Alfemo Mobilya adına alan Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, Türkiye’den çok başarılı kurumların ödüle layık görüldüğünü söyleyerek, “Mobilya, zor bir sektördür. Bu alanda başarıyı yakalamak için iyi bir üretim teknolojisi, tasarım bilgisi ve en önemlisi emek gerekmektedir. Biz Ar-Ge’ye ve kaliteye çok fazla yatırım yapıyor ve işimizi severek yapıyoruz, bu ödül de bunun bir neticesi. Bunun yanı sıra Modern ve fonksiyonel mobilya üretiyoruz. Bunun için de şehirli ve batılı bakış açımızı kullanıyoruz. İnnovasyon, ileri teknoloji ve yüksek kalite Alfemo için olmazsa olmaz unsurlardır. Avrupalı bir çizgiye sahip olmamız ve 5 kıtada 60 ülkeye ihracat gerçekleştirmemiz de ödülü almamız da etkili oldu. Bizi bu ödüle layık gören World Consumer Academy’ye teşekkür ederim” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alfemo-mobilyaya-uluslararasi-kalite-odulu-_103620.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!