Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara Ramada Plaza’da Koleksiyon İmzası

Gelenek ve gelecek arasında diyalog kuran tasarımlarıyla ve yaşam kültürüne dair yeni fikirleriyle fark yaratma iddiasını taşıyan Koleksiyon, Ankara Ramada Plaza’yı kendi çizgisiyle buluşturdu. Ankara’da marka olabilecek bir şehir oteli yaratmak amacıyla tasarlanan projenin dekorasyonunda, Anadolu’nun öz değerleri ile otelin fonksiyonları,

yapi.com.tr
Ankara Ramada Plaza’da Koleksiyon İmzası

elenek ve gelecek arasında diyalog kuran tasarımlarıyla ve yaşam kültürüne dair yeni fikirleriyle fark yaratma iddiasını taşıyan Koleksiyon, Ankara Ramada Plaza’yı kendi çizgisiyle buluşturdu. Ankara’da marka olabilecek bir şehir oteli yaratmak amacıyla tasarlanan projenin dekorasyonunda, Anadolu’nun öz değerleri ile otelin fonksiyonları, teknolojinin ve üretimin getirdiği imkanlar harmanlandı. Nisan ayında açılışı yapılan Ankara Ramada Plaza’nın dekorasyon projesini mimar Faruk Malhan üstlendi.

Projelerinde tarihe, kültüre tekrar bakmak, yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak, geçmişe sahip çıkmak, güne meydan okumak, geleceği sorgulamak, erdemlere, anlamlara hitap etmek, mükemmeli aramak, güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkan mimar Faruk Malhan, Ankara Ramada Plaza’nın dekorasyon projesiyle, otel konuklarını özgün, modern ve işlevsel detaylarla bezenmiş görsel bir şölene davet ediyor. 

ETİKETLER: firma proje
http://www.yapi.com.tr/haberler/ankara-ramada-plazada-koleksiyon-imzasi_79400.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!