Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ankara YDA Center Projesi'nde Wilo Ürünleri Tercih Edildi

Wilo pompaları; yapılardan endüstriyel proseslere, ziraattan genel amaçlı temiz ve kirli su transferine, alt yapı yatırımlarından arıtma tesislerine kadar uzanan geniş bir yelpazede, farklı proje ve yapılarda kullanılıyor.

www.yapi.com.tr
Ankara YDA Center Projesi'nde Wilo Ürünleri Tercih Edildi

Pompa sistemlerinde Wilo ile çalışılan YDA Center yaşam projesinde; 859 adet ofis, 50 adet dükkan, 42 adet restoran/kafe yer alırken, doğu tarafındaki ofis binası toplam 48 kat, batı tarafındaki ofis binası toplam 30 kat olarak yükseliyor.

Wilo’nun pompa sistemleri, YDA Center’da enerji verimliliği sağlıyor, akıllı basınç yükseltme sistemleri ile 165 metre boyunca kesintisiz su temini elde ediliyor. Projede tercih edilen Wilo Helix V serisi hidroforlar, en az su ihtiyacında dahi çözüm oluyor.

Projede yüksek enerji verimliliği elde edebilmek için tüm basınçlandırma sistemleri frekans konvertörlü tercih edildi. Sirkülasyon ve hidrofor pompalarının gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarının sağlanabilmesi ve sürekli en yüksek kapasitede çalışmaması için sabit devirli pompalar ile frekans konvertörlü kontrol panolarına yer verildi. Frekans konvertörlü CC-LB ve CC-LC panolarda bulunan pompa sayısı kadar frekans konvertör sürücüsü ile en yüksek verimliliği hedefleyen ve aynı zamanda tam zamanlı otomasyona bağlanabilen sistemler kurularak sistem güvenliği sağlandı.

Projede hijyenik depolu sistemler ile çevreye duyarlı bir tutum sergilendi. Atık su terfisinde koku probleminin yaşanmaması için Wilo’nun Drain WS serisi kullanılarak hem hijyene önem verildi hem de sorunsuz çalışabilecek bir sistem kuruldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankara-yda-center-projesinde-wilo-urunleri-tercih-edildi_169301.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!