Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Wilo, Eğitimlerine Bu Yıl Da Devam Ediyor

Eğitime önem veren ve bu kapsamda düzenli olarak seminerler düzenleyen Wilo, 2018’de yaklaşık 1.700 kişiye eğitim verdi. Wilo, seminerlerde “teknik”, “uzmanlık” ve “kişisel gelişim” alanlarına odaklanıyor.

yapi.com.tr
Wilo, Eğitimlerine Bu Yıl Da Devam Ediyor

Pompa sistemleri sektöründe yer alan Wilo, verdiği eğitimlerle sektör için değer yaratıyor. Wilo’nun eğitimlerinden şirket çalışanlarının yanısıra, yetkili satıcılar, yetkili servisler, çeşitli kurumlar, üniversiteler ve liseler faydalanabiliyor.

Öğrenciler yeni nesil pompaların çalışma prensiplerini öğrendi
Marmara Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerden makine mühendisliği ve çevre mühendisliği bölümü öğrencileri, yeni nesil pompaların çalışma prensipleri hakkında verilen eğitimlerden yararlandı. Öğrenciler, son teknolojiye sahip akıllı pompaların ve sistemlerin sunduğu yenilikçi özellikleri de öğrenme fırsatı buldu.

Wilo Türkiye Eğitim Müdürü Ayhan Umay, yıl içinde teknik meslek lisesi öğrencilerini de okullarında ziyaret ederek deneyimlerini paylaştı. Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Büyükçekmece Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sultangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi liselerde okuyan öğrenciler; temel pompa bilgilerini, pompaların günlük hayatımızdaki yerini, sabit devirli pompalar ile frekans kontrollü yeni pompaların farkını uzmanından dinledi.

Bursa’da düzenlenen seminere 120 kişi katıldı
Wilo,Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve şehirlerinde düzenlediği eğitim seminerinde sektör profesyonelleriyle de bir araya geldi. Geçtiğimiz ekim ayında Bursa'da düzenlenen seminere yaklaşık 120 kişi katılırken, seminerde konuk konuşmacı olarak sahne çıkan Serdar Kuzuloğlu dijital kültür, teknolojinin yaşama etkileri gibi konuları kapsayan bir sunum yaptı.

Wilo, 2019'da teknik, kişisel gelişim ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra son teknolojilere sahip yeni nesil pompaların özelliklerini, enerji verimliği başta olmak üzere hayata kattığı değerleri anlatmaya devam edecek.

ETİKETLER: Wilo Ayhan Umay
http://www.yapi.com.tr/haberler/wilo-egitimlerine-bu-yil-da-devam-ediyor_169672.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!