Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara’da Sertifikalı Konut Dönemi Başladı

Ankara’daki Paladyum Beytepe’de yasal garanti süresinin dışında, müşterilere 2 ila 50 yıl arasında taahhütlerin yer aldığı sertifikalar verildi.

yapi.com.tr
Ankara’da Sertifikalı Konut Dönemi Başladı

Ankara’da ilk çevreci konut kulesi projesi Paladyum Beytepe’yi  hayata geçiren Uzaltaş İnşaat, otomotiv başta olmak üzere dayanıklı tüketim mallarında uygulanan satış sonrası servis hizmetini, konut ve işyeri projelerine  yansıttı. Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hayata geçirdikleri projelerin işletmeciliğini de yapacaklarını, dağıtılan sertifikanın sorumluluk kendilerine verildiği süre boyunca, bina ya da sosyal alanlarda ortaya çıkabilecek sorunların, yasal garanti süresine  bağlı kalmaksızın çözümüne yönelik taahhütleri içerdiğini belirtti.

Müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla hareket ettiklerini, sertifika fikrinin de bu anlayışın bir sonucu olarak ortaya çıktığını kaydeden Pala,  şunları söyledi: “Verdiğimiz sertifikayla  garanti süresini, yasal zorunluluğun çok üzerine çıkardık. Bazı ürünlerde bu süre 50 yılı bulacak. Marka bir vaattir. Tutulmuş vaatler ise iyi marka olmanın koşuludur. Vaadinizi sadece bir kez değil, her saat, her gün, her ay, her yıl sorunsuzca tutabiliyorsanız iyi marka olursunuz. Uzaltaş olarak iyi marka olduğumuza inandığımız için 50 yıllık vaatte bulunmakta tereddüt etmedik. Satış sonrası hizmet Uzaltaş’ın en önemli ayrıcalığı olacak. Sadece Paladyum Beytepe’de değil, ileride uygulayacağımız projelerde de vereceğimiz sertifikalar ile müşterilerimizi Uzaltaş güvencesi altına alacağız. Uzaltaş’tan konut ya da işyeri alanlar, bina içinde ya da sosyal alanlarda ortaya çıkabilecek sorunlarda,  her zaman bir muhatap bulabilecek.”

Sertifika neleri içeriyor?

Ünal Pala’nın verdiği bilgiye göre, Ankara’da ilk kez Uzaltaş’ın verdiği konut sertifikası kaba inşaatta 10 yıl olan yasal garanti süresini 50 yıla çıkartıyor. Sertifika ile asansörlerde, giydirme cephede, ince iş doğal taş uygulamasında 2 yıl olan garanti süresine ek olarak 8 yıl da Uzaltaş garantisi sağlanıyor. Ahşap kısımlarda ise garanti 2 yıldan 5 yıla çıkarılıyor. Mekanik tesisat, elektrik tesisatı ve ince iş kaplamalarda 2 yıl boyunca ortaya çıkabilecek her türlü sorunda da muhatap Uzaltaş olacak.

Ankara İncek Bulvarı’ında yapımı süren Paladyum Beytepe’de, çevre aydınlatmasında güneş enerjisi, bahçe sulamasında da atık sular kullanılacak. Yapımında doğal ve geri dönüşümü olan malzeme kullanımına özen gösterilen Paladyum Beytepe, 3  bloktan oluşuyor. A blokta butik iş merkezi, caddeye cepheli B blokta ise 110 metre yüksekliğinde 32 katlı konut kulesi yer alacak.  4 ve 5 katlı C blok ise alçak katlarda oturmak isteyenlere hitap edecek. 15 bin 750 metrekare alanda uygulanacak projede 2 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 ve 6 artı 1 olmak üzere 110 daire, butik iş merkezinde ise 7 işyeri bulunacak.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankarada-sertifikali-konut-donemi-basladi_107043.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!