Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Arçelik’e Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan Başarı Ödülü

Arçelik’in Kompresör İşletmesi’nde yürüttüğü ‘Verimlilik Artırıcı Projesi’ EVD kapsamında düzenlenen törende Başarı Plaketine layık görüldü.

yapi.com.tr
Arçelik’e Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan Başarı Ödülü

Arçelik, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na (EVF) katıldı. Forum kapsamında düzenlenen törende Arçelik Kompresör İşletmesi’nin verimlilik artırıcı projesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Başarı Plaketine layık görüldü. Arçelik ayrıca Enerji Bakanlığı’nın Enerji Verimli Danışmanlık Şirketi (EVD) statüsünü kazandı.

Arçelik Kurumsal Çözümler Grubu’nun etkinlikte yer alan standında, enerji çözümlerinden VRF sistem klimalara, ısı pompalarından Chiller&Fancoil applied ürünlerine, solar enerji sistemlerinden aydınlatma ürünlerine, mühendislik&entegre çözümler ve ticari klimalara kadar birçok ürün sergilendi. Arçelik, sektörü bir araya getiren fuarda yenilenebilir enerji, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularındaki çalışmalarını sunma fırsatı yakaladı.  

Enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamak amacıyla fuar ve forumu aynı çatı altında toplayan EVF, sektörün lider firmalarını ve önde gelen isimlerini, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/arcelike-enerji-ve-tabii-kaynaklar-bakanligindan-basari-odulu_172062.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!