Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Assan Panel, İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen etkinlikte konuşma yapan Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, 2018’de pazar paylarını artırarak önemli bir başarıya imza attıklarını belirtti.

yapi.com.tr
Assan Panel, İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Kibar Holding’in grup şirketlerinden olan, sandviç panel sektörü kuruluşu Assan Panel, iş ortakları ile gelenekselleşen buluşmasını bu sene 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de gerçekleştirdi. Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı ve Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, toplam 31 iş ortağıyla bir araya gelindi.

Gerçekleştirilen organizasyonda konuşma yapan Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, “Yaklaşık 30 yıl önce başladığımız ve bugün sandviç panel sektörünün öncü kuruluşu olarak devam ettiğimiz yolculuğumuzda ürün gamımız, kalitemiz ve Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlarla sektörümüzde fark yaratıyor, önemli başarılara imza atıyoruz. Uzun seneler birlikte büyük bir uyum ve güven duygusuyla son derece verimli çalışmalar ortaya koyduğumuz iş ortaklarımız, elde ettiğimiz bu başarılara önemli katkılar sundu” dedi.

2018 yılını oldukça verimli geçirdiklerini ve pazar paylarını artırarak da önemli bir başarıya imza attıklarını dile getiren İhsan Tolga Akar, “Sahip olduğumuz güçlü finansal yapımız, kendini ispatlayan ürün ve hizmet kalitemiz, üstün risk yönetimimiz sayesinde, geçtiğimiz sene ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmaya karşı istikrarlı büyümemizi sürdürdük“ şeklinde konuştu.

2019 yılına çok güzel bir başlangıç yaparak dünyada devlet destekli tek markalaşma programı olan Turquality’nin Marka Destek Programı’na kabul edildiklerine vurgu yapan Akar sözlerine, “Sektörümüzde Turquality’nin Marka Destek Programı’na kabul edilen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gelişmeyle birlikte önümüzdeki dönemde yurt dışında daha aktif bir rol oynayacağız. Küresel bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda yurt dışındaki fabrika sayımızı artırmayı, üç yıl içinde Hazar Bölgesi, Afrika ve Ortadoğu’ya yatırım yapmayı planlıyoruz.

Hayata geçireceğimiz yatırımlarla birlikte yüzde 35 olan ihracat oranımız, yüzde 70’lere kadar çıkacak. Bu hedeflerimize ulaşmanın yolu yüksek yalıtım, yüksek izolasyon değerleri ve daha az maliyetli ürün yaratmaktan geçiyor. Bu noktada Ar-Ge çalışmalarımızı artırmak bizim için oldukça önemli” şeklinde devam etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/assan-panel-is-ortaklariyla-bir-araya-geldi_172155.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!