Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Assan Panel Türkiye’nin Dört Bir Yanında Yalıtımı Anlatıyor

Kibar Holding şirketlerinden Assan Panel, Türkiye’nin tüm bölgelerine giderek ürettiği endüstriyel çatı ve cephe kaplama malzemelerini ve malzemelerin sağladığı yalıtım avantajlarını anlatıyor. İlki İzmir’de düzenlenen ‘Assan Panel Yalıtım Günleri’ toplantılarının ikincisi Kayresi’de yapıldı.

yapi.com.tr
Assan Panel Türkiye’nin Dört Bir Yanında Yalıtımı Anlatıyor ‘Assan Panel Yalıtım Günleri’nin ikincisi Kayseri'de düzenlendi

Kibar Holding şirketlerinden Assan Panel, ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konularında farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Assan Panel Yalıtım Günleri’ adı altında toplantılar düzenliyor. Şubat ayı boyunca devam eden toplantıların ikincisi Kayseri’de gerçekleştirildi. İlki İzmir’de yapılan toplantının üçüncüsü de Ankara’da düzenlenecek. Assan Panel, bilgilendirme toplantılarını Türkiye’nin tüm bölgelerini ziyaret ederek sürdürecek.

Organize Sanayi Bölgelerinden çok sayıda yatırımcının yanısıra müteahhit, mimar ve mühendislerin de katıldığı toplantılarda; uzmanlar, yalıtım konusu hakkında detaylı bilgiler verirken, sağladığı enerji tasarrufunun yanısıra yüksek güvenlik standartlarını da anlatıyor. Ayrıca Assan Panel ürünlerinin sağladığı yalıtım, yüksek enerji tasarrufu ve üstün  yangın güvenliği konuları ele alınıyor.

Foto: Assan Panel Yalıtım Günleri, İzmir'den başlamıştı

Assan Panel Sandviç Panel Sistemleri; çevreye duyarlı, yangına dayanıklı

Assan Panel, Tuzla, İskenderun, Balıkesir ve Ürdün’de kurulu bulunan dört tesisinde yıllık toplam 9,5 milyon m² üretim gerçekleştiriyor. Yüksek güvenlik standartlarıyla ve çevreye duyarlı üretim anlayışıyla çalışan Assan Panel; ürünlerinde yangın güvenliği sağlayan poliüretan, PIR (poliizasiyanurat), taşyünü yalıtım malzemelerini kullanıyor. Sürdürülebilir sanayi yapılarının oluşturulmasına katkıda bulunduklarını söyleyen Assan Panel Pazarlama Müdürü Erdem Ergün, yalıtım konusunun önümüzdeki süreçte daha da önem kazanacağına dikkat çekiyor. Bu nedenle; hem konut hem de endüstriyel tesis yatırımı yapan herkesin, özellikle yalıtıma yönelik çalışmalarını arttırması gerektiğini belirten Erdem Ergün; şunlara dikkat çekiyor:

“Binalarda kullanılan yüksek güvenlik standartlarındaki çatı ve cephe kaplama malzemelerinde; ısı yalıtımı, su yalıtımı, mukavemet ve yangın güvenliği fonksiyonlarının aranması gerekiyor. Assan Panel olarak biz de; bu fonksiyonlara sahip kaplama malzemeleri üreterek ve bu malzemelerin doğru bir şekilde uygulanmasını sağlayarak, ülkemiz kaynaklarının verimli kullanılmasına hizmet ediyoruz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/assan-panel-turkiyenin-dort-bir-yaninda-yalitimi-anlatiyor_128776.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!