Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Autodesk Türkçe Web Sitesi Açıldı!

Türkiye’deki Autodesk kullanıcılarını bir platformda toplamayı hedefleyen sitede, çeşitli konu başlıkları altında kullanıcılara destek sunuluyor. Web sitesinde, 'ürün desteği', 'lisanslama, kaydolma ve etkinleştirme', 'topluluklar/eşdüzey (P2P) etkileşim', 'hizmetler' ve 'öğrenme ve eğitim' alanlarında online hizmet ve danışmanlık veriliyor.

yapi.com.tr
Autodesk Türkçe Web Sitesi Açıldı!

Autodesk Türkiye, ürünleri ile ilgili detaylı bilgi içeren ve deneme sürümlerinin ücretsiz olarak indirilmesine imkan veren Türkçe web sitesini kullanıcılarına sundu. Mimarlık, mühendislik ve inşaat, otomotiv ve ulaştırma, kamu ve yerel yönetimler, imalat, medya ve eğlence sektörlerine özel ürünler sunan Autodesk Türkiye, Türkçe web sitesinde tüm ürünleri ile ilgili detaylı bilginin yanı sıra promosyonlara ve dönemsel kampanyalara da yer veriyor.

Türkiye’deki Autodesk kullanıcılarını bir platformda toplamayı hedefleyen sitede, çeşitli konu başlıkları altında kullanıcılara destek sunuluyor. Web sitesinde, 'ürün desteği', 'lisanslama, kaydolma ve etkinleştirme', 'topluluklar/eşdüzey (P2P) etkileşim', 'hizmetler' ve 'öğrenme ve eğitim' alanlarında online hizmet ve danışmanlık veriliyor. Aranabilir bilgi tabanı, abonelik desteği, bayilere erişim, Autodesk sertifikasyonu gibi konularda geniş içerikli bir rehber niteliğinde olan site, tartışma gruplarına erişim sağlayarak Autodesk kullancılarını bir araya getiriyor.

Kullanıcılar, Autodesk Türkiye tarafından sunulan Türkçe web sitesinden, Autodesk ürünlerinin güncel deneme sürümlerini de ücretsiz olarak indirebiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/autodesk-turkce-web-sitesi-acildi_70550.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!