Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Aygaz'ın Kârı Vergiye Gitti

Aygaz 20. Kez Bayileriyle Buluştu

LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz’ın, iki yılda bir düzenlediği geleneksel bayi toplantılarının 20’incisi, Türkiye’nin her bölgesinden yaklaşık b

Haber1
Aygaz 20. Kez Bayileriyle Buluştu

b>LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz’ın, iki yılda bir düzenlediği geleneksel bayi toplantılarının 20’incisi, Türkiye’nin her bölgesinden yaklaşık bin 500 tüplügaz bayisinin katılımıyla 20-26 Ekim tarihleri arasında Antalya Talya Oteli Convention Center’da gerçekleştirildi...
Aygaz 20. Bayi Toplantısı 3 grup halinde düzenlendi. İlk toplantı Orta Anadolu Bölgesi ve Bursagaz Ticaret ve A.Ş. bayilerinin katılımıyla 20-22 Ekim tarihleri arasında, ikinci toplantı ise Çukurova ve Ege Bölgesi bayilerinin katılımıyla 22-24 Ekim tarihleri arasında yapıldı. Trakya ve Marmara Bölgesi bayilerinin katıldığı son toplantı ise Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç’un da katılımıyla 24-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Toplantıda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi M. Koç, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Ömer M. Koç, Aygaz Genel Müdürü Orhan Alkan, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Aydede ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Genç birer konuşma yaptı. Sunuculuğunu Halit Kıvanç’ın yaptığı ve Gani Müjde’nin konuk konuşmacı olarak katıldığı toplantıda Şemsi İnkaya’nın parodileri de yer aldı.

Aygaz, 20. bayi toplantısında 'liderliğe, gelişmeye, yeniliğe, en iyiye, inanmaya, rekabete, paylaşmaya, sevmeye, hoşgörüye, üretmeye ve öncü olmaya devam' dedi.

Konuşmasında dünyada ve Türkiye’de yaşanan gelişmelere yer veren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi M. Koç, Türkiye’nin 5. büyük özel şirketi Aygaz’ın müşteriler tarafından tercih edilmesinde firma imajı, hizmet kalitesi ile iyi ve yaygın bayi teşkilatının önemli bir yeri olduğunu belirtti. Rahmi Koç, müşterilerine verilecek hizmet kalitesi artırıldığında Aygaz’ın daha büyük başarılara ulaşılacağını belirtti.

Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Ömer M. Koç, konuşmasında Vehbi Koç’un bayi teşkilatına verdiği öneme değindi. 1967 yılında gerçekleşen ilk bayi toplantısında 112 Aygaz bayisi olduğunu belirten Ömer Koç, bugün bin 569 bayi ile Türkiye’nin en köklü ve büyük teşkilatlarından birini meydana getirdiklerini vurguladı. Ömer M. Koç, dünyada ve Türkiye’de yaşanan gelişmelere de değindiği konuşmasına şöyle devam etti: 'Aygaz şirketimiz kuruluşundan bugüne kadar Koç Topluluğu ilkeleri doğrultusunda, LPG sektörünün liderliğini açık ara ile sürdürmüştür. Her zaman daha iyi hizmet sunmak, yenilikleri müşterilerin yararları doğrultusunda yönlendirmek ve değişimi yakalamak, bu başarıda en büyük etkendir. Uzun bir dönemde oluşturulup sürekliliğini sağladığımız kaliteli ve sorumlu yaygın bayi teşkilatımız ve beraberindeki iş ahlâkı ve ilkelerimiz, bize taklit edilmesi güç ve ayrıcalıklı bir konum kazandırmıştır.'

Konuşmasında dünya ve Türkiye LPG pazarından bahseden Aygaz Genel Müdürü Orhan Alkan, Aygaz’ın tüp değil, güven sattığını vurguladı. Aygaz’ın insan hayatının değerini bildiğini vurgulayan Alkan, bu nedenle hiçbir maliyetten kaçınmadıklarını söyledi. Aygaz’ı geleceğe taşımak için çalıştıklarını belirten Alkan, pazara giren uluslararası şirketlerin Aygaz’ı büyümekten alıkoyamayacağını belirtti. Alkan 'Aygaz, günlük işlerini yaparken yarını ve yarının pazarının ihtiyaçlarını araştıracaktır; yarını öngörüp müşterisinin beklentilerine talep gelmeden cevap verecektir' dedi.

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Aydede ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Genç de konuşmalarında sürdürülmekte olan ve planlanan satış ve pazarlama faaliyetleri konusunda bayilere bilgi verdiler.

Toplantının birinci bölümünde her bölgeyi temsilen 3’er bayi Aygaz’dan taleplerini ve önerilerini dile getirirken, ikinci bölümde yapılan serbest kürsüde söz alan bayiler mevcut sorunlarını Aygaz üst yönetimi ile doğrudan paylaşma şansını elde ettiler.

Toplantıda, onuncu, yirminci, otuzuncu ve kırkıncı yılını dolduran bayilere plaketlerin verildiği bir ödül töreni de gerçekleştirildi. Hizmet kalitesi, gaz büyüme oranı, soba satışı gibi alanlarda üstün performans gösteren bayiler ise bir haftalık Kapadokya tatili ile ödüllendirildi.

41. Yıl pastasını Rahmi Koç, en yaşlı Aygaz bayisi ile beraber kesti

Gün boyunca gerçekleştirilen oturumlar sonrasında gala yemeği ile günün yorgunluğu atıldı. Hande Yener ve Muazzez Ersoy’un şarkıları ile eğlenen Aygaz bayileri, Okay Temiz ve Aygaz Ritm Grubu ile farklı bir gece geçirdiler. 41. Yıl pastasını Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç, 40 yılını dolduran bayiler içinde en yaşlı olan Osman Kamil Çimen ile beraber kesti.

Aygaz, bayileriyle her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği buluşmaların yanı sıra iki yılda bir geleneksel olarak düzenlediği toplantılar ile bayilerinin başarılarını, çalışmalarını ve sorunlarını paylaşmayı, onlarla olan iletişimini güçlendirmeyi amaçlıyor.

1961 yılında kurulan Aygaz, kuruluşundan bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektörünün lideri konumunda. Aygaz LPG’nin temini, stoklanması ve pazarlanması faaliyetleri dışında, tüp, valf, regülatör, LPG depolama tankları, soba, palmiye ısıtıcı gibi ürünlerin üretimi, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda pazarlaması alanında da faaliyet gösteriyor. Aygaz, şu an 1500’ü aşkın bayisi ile Türkiye’nin 81 ilinde, yaklaşık dört bin yerleşim merkezinde faaliyetlerine devam ediyor...http://www.yapi.com.tr/haberler/aygaz-20-kez-bayileriyle-bulustu_2407.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!