Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Balçova Princess İhaleye Çıktı

Balçova Ilıca Mahallesi Zeytin Sokak'ta bulunan 300 oda ve 600 yataklı otelin kiralama ihalesi gazetelerde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlandı. İlanda ihalenin 3 Eylül 2009 tarihinde açık teklif usulüyle yapılacağı yer aldı. Otelin aylık 175 bin lira, yıllık 2 milyon 100 bin lira bedelle ihaleye çıktığı ve ihale dokümanlarının 10 bin lira

Hürriyet Gazetesi
Balçova Princess İhaleye Çıktı

Mülkiyeti Balçova Termal Turizm ve Otelcilik Ticaret AŞ'ye ait olan Balçova Princess Otel, yıllık 1 milyon 100 bin lira muhammen bedelle ihaleye çıktı.

Balçova Ilıca Mahallesi Zeytin Sokak'ta bulunan 300 oda ve 600 yataklı otelin kiralama ihalesi gazetelerde Türkçe ve İngilizce olarak yayımlandı. İlanda ihalenin 3 Eylül 2009 tarihinde açık teklif usulüyle yapılacağı yer aldı. Otelin aylık 175 bin lira, yıllık 2 milyon 100 bin lira bedelle ihaleye çıktığı ve ihale dokümanlarının 10 bin lira karşılığı satın alınabileceği, ihaleye katılabilmek için 630 bin lira geçici teminat yatırılması gerektiği yer aldı.

Otel Kiralama İşi İhale Şartnamesi gereği isteklilerin 31 Ağustos 2009 günü saat 17.00'ye kadar istenilen bilgi ve belgeleri teslim etmeleri gerektiği, ihalenin 10 yıl süreli olduğu, katılacakların vereceği bilgi ve belgelerin Türkçe olması, yabancı dilde yapılmış olan tercümelerin ise yetkili veya yeminli tercümanlar tarafından yapılmış olması şartı aranıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/balcova-princess-ihaleye-cikti_71334.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!