Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Beko ile Aydınlık Günlere

Üstün teknolojisi ile tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunan Beko, şimdi de toplumsal sorumluluk bilinci ile özel bir çalışma gerçekleştiriyor. Levent’

yapitr/Deniz TÜRKERİ
Beko ile Aydınlık Günlere

stün teknolojisi ile tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunan Beko, şimdi de toplumsal sorumluluk bilinci ile özel bir çalışma gerçekleştiriyor. Levent’te meydana gelen terör saldırısının birinci yıldönümü yaklaşırken, saldırıda ağır hasar gören HSBC Genel Müdürlük binasının üç cephesi Beko tarafından giydirilerek yıldızlı ışıklarla aydınlık bir görüntü yaratılacak. Beko, bu çalışması ile acıların izlerini silmeyi hedefliyor.

Türkiye beyaz eşya sektörünün dünyaya açılan tek markası olma ünvanını elinde bulunduran Beko, geçtiğimiz yıl kasım ayında meydana gelen saldırı sonunda ağır hasar gören HSBC Genel Müdürlük binasının üç cephesini giydiriyor. 13 Kasım Cumartesi günü açılacak olan üç cephesinde Beko logosunun yer alacağı çalışma, geceleri de yıldızlı ışıklarla aydınlatılacak.

Dünyanın 100’den fazla ülkesinde her iki saniyede bir ürünlerini tüketiciyle buluşturan Beko, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, Türkiye’yi yasa boğan saldırının ardından brandalarla örtülen binayı enkaz görünümünden kurtarıp yeni bir çehreye kavuşturuyor.

Çalışmada her üç cephede de gökyüzünün derinliğini vurgulayan yıldızlar üzerinde Beko logosu kullanılacak. Çalışma, kapladığı alan ve kullanılan özel teknoloji ile dikkat çekiyor. Acıların izlerini silmeyi ve topluma manevi katkıda bulunmayı hedefleyen Beko bu çalışması ile bir yıl süreyle yürekleri aydınlatacak.


http://www.yapi.com.tr/haberler/beko-ile-aydinlik-gunlere_20793.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!