Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bien Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

Ankara OSTİM Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde 70 öğrenciyle buluşan Bien, Academia programı kapsamında yıl boyunca farklı üniversitelerde öğrencilere eğitim vermeye devam edecek.

yapi.com.tr
Bien Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından Bien’in, geleceğin mimarlarını sektöre hazırlamak, onlara seramik sektörünün dinamiklerini ve mesleki inceliklerini aktarmak için hayata geçirdiği Academia programı, bu yılki eğitimlerine başladı. Academia’nın ilk durağı Ankara OSTİM Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi oldu. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 70 öğrencinin katıldığı eğitimde, Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş ve Mimar İlişkileri Uzman Yardımcısı Ayşe Çelik öğrencilere mesleki ve teknik bilgiler aktardı. OSTİM Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sare Sahil’in de katıldığı eğitimde, öğrencilerin merak ettiği sorular da yanıtlandı.

Bien Academia, yıl boyunca üniversite öğrencileri ile buluşmaya devam edecek
Sektörün lider markalarından biri olarak ‘üniversite-sanayi’ iş birliğine büyük önem verdiklerinin altını çizen Bien Pazarlama Direktörü Sümer Durmaz, Academia programının da bu bakış açısının bir yansıması olduğunu söyledi. Bugüne kadar ülke çapında birçok üniversitede binlerce öğrenciyle buluştuklarını hatırlatan Durmaz, “Bu yıl da Türkiye genelinde mimarlık ve iç mimarlık öğrencileriyle bir araya gelerek onları sektörümüz hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Eğitim programımız kapsamında öğrencilere sektörümüzü yakından tanıtıyor, aynı zamanda sektöre dair farkındalıklarını da artırıyoruz. Verdiğimiz mesleki ve teknik bilgilerle geleceğin mimarlarının gelişimine katkıda bulunuyoruz. Bien, Academia programı ile yıl boyunca Türkiye genelinde farklı üniversitelerdeki üniversite öğrencileriyle buluşmaya devam edecek” dedi.

*

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bien-universite-ogrencileriyle-bulustu_201389.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!