Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Bilgi'den Mimari Aydınlatma Tasarımı Eğitimi

Bilgi Eğitim, gelen yoğun talep üzerine 'Mimari Aydınlatma Tasarımı Eğitim Programı'nı yeniden başlatıyor. Işığa ilgi duyan herkese açık program, 12 Nisan’da başlıyor.

yapi.com.tr
Bilgi'den Mimari Aydınlatma Tasarımı Eğitimi

Bilgi Eğitim, Türkiye’de ilk kez sunduğu 'Mimari Aydınlatma Tasarımı Eğitim Programı'nı gelen yoğun ilgi üzerine daha geniş bir içerikle yeniden başlatıyor. Mimari aydınlatma tasarımcısı Mustafa Seven'in moderatörlüğünde iki modül halinde düzenlenecek ve ilk modülü 12 Nisan’da başlayacak programa katılanlar, mimari aydınlatma konusunda tasarım sürecinden uygulamaya kadar tüm süreçlerle ilgili eğitim alma imkanını elde edecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santralİstanbul Kampüsü’nde 12 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ‘Mimari Aydınlatma Tasarımı Eğitimi’nde gündelik hayatımızın tüm alanlarında yer alan 'ışık' kavramı yapı-alan-atmosfer ekseninde, konunun profesyonellerinin katılımıyla kapsamlı bir şekilde işlenirken; programın sonunda katılımcıların bir aydınlatma tasarımcısının gözünden tasarım-proje yorumları yapabilmesi hedefleniyor.

Işığa ilgi duyan herkese açık

Programdaki iki modül, ‘Temel Aydınlatma Tekniği’ ve ‘Mimari Aydınlatma Tasarımı’ başlıklarından oluşacak. Programın sonunda ise katılımcılar ham bir projeden yola çıkarak tasarım projesi gerçekleştirerek, sertifikalarını almaya hak kazanacak. Program, mimari ofis ekiplerinden öğrencilere ve ışığa ilgi duyan, bu konuda daha detaylı ve güncel bilgiler edinmek isteyen herkese açık.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bilgiden-mimari-aydinlatma-tasarimi-egitimi_118404.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!