Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Side'ye Yeni Müze Projesi
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BİTÜDER'de Mehmet Özcan Dönemi

Türkiye’de su yalıtımı bilincinin yaygınlaştırılmasını ve bitümlü su yalıtımı ürünlerinin kullanımını artırarak bu ürünlerin mevcut pazar payının yükseltilmesini hedefleyen BİTÜDER Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği, 3. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yalıtım Plaza’da, 1 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen genel kurul toplantısında,

yapi.com.tr
BİTÜDER'de Mehmet Özcan Dönemi

Türkiye’de su yalıtımı bilincinin yaygınlaştırılmasını ve bitümlü su yalıtımı ürünlerinin kullanımını artırarak bu ürünlerin mevcut pazar payının yükseltilmesini hedefleyen BİTÜDER Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği, 3. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yalıtım Plaza’da, 1 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen genel kurul toplantısında, derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Stoper Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özcan seçildi.

Genel Kurul’da, gelecek 3 yıllık dönem bütçeleri ile yapılan tüzük değişiklikleri de görüşülerek onaylandı. Derneğin kuruluşundan itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten BTM Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez, yaptığı açılış konuşmasının ardından bayrağı Stoper Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özcan’a devretti. Oy birliği ile başkanlığa seçilen Özcan, yeni dönem için yaptığı temenni konuşmasında, BİTÜDER’in polimer bitümlü su yalıtımı üreticilerini temsilen sektörde kuruluş amacına uygun şekilde pazar büyütme, bilinçlendirme ve ilgili standartların hazırlanması ve piyasa denetim ve gözetim çalışmalarına hız vererek sektörde kaliteyi yükseltme faaliyetlerinin devam edeceğini açıkladı. Özcan, bitümlü örtü üreten ve bu genel kurulda derneğe üyelikleri onaylanan yeni sanayicilerin de katılımı ile güç birliği oluşturularak dernek çalışmalarının güçleneceğine inandığını belirtti.

Su yalıtımı uygulamalarında AB standartlarına uygun ileri teknoloji ürünlerin üretimi ve kullanımının yaygınlaşması için standart ve yönetmeliklerin hazırlanması ve uygulanmasında öncü roller üstlenen BİTÜDER, bu konudaki çalışmalarını Avrupa'da faaliyet gösteren BWA gibi sektörel derneklerle koordineli olarak yürütüyor. Yeni sanayicilerin de katılımıyla CE Belgesi sahibi bitümlü su yalıtımı üreticisi firmaların oluşturduğu derneğin üye sayısı, 9 firmaya ulaştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bituderde-mehmet-ozcan-donemi_73024.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!