Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bostik Ailesi Büyüyor

Arkema, mühendislik yapıştırıcılarında, anında yapıştırıcılar konusunda uzmanlaşmış bir İspanyol şirketi olan Afinitica'yı bünyesine kattı. Afinitica, aynı zamanda siyanoakrilat uzmanı olarak da biliniyor.

yapi.com.tr
Bostik Ailesi Büyüyor

Afinitica, anlık mühendislik yapıştırıcılarının formülasyonunda kullanılan siyanoakrilat monomerlere yönelik oldukça yenilikçi bir üretim süreci geliştirip, patentini aldı. Bu süreçle geleneksel siyanoakrilatlardan daha geniş bir uygulama alanı elde ediliyor. Afinitica tarafından formüle edilen yeni yapıştırıcılar, her türlü yüzey ve malzeme (metal, ahşap, seramik, plastik, vb.) üzerinde kullanılabiliyor. Çeşitli avantajlar sunan ve kokusuz olan bu yapıştırıcılar yüzeyleri tahriş etmiyor, iz bırakmıyor.

Anında yapıştıran Afinitica ürünleri özellikle elektronik pazarlardaki yüksek katma değerli niş uygulamalarında, otomotiv veya iletişim gibi birçok alanda ve optik ile medikal cihaz pazarlarında kullanılıyor. Gündelik hayatın her alanında, elektronik kullanımındaki artış sayesinde güçlü bir büyüme yaşanıyor.Bu satın alma ile Bostik; mevcut dayanıklı montaj pazarlarını genişleterek, bu pazarlara yönelik gelişimini de hızlandırmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bostik-ailesi-buyuyor_168730.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!