Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

BTM’den Yapı Fuarı'na Özel Uygulama Gösterimleri

Bu sene sektördeki 41. yılını dolduran yalıtım firması BTM, Yapı Fuarı’na katılım göstermesinin 26. yılında standında gerek ulusal gerekse uluslararası birçok ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

yapı.com.tr
BTM’den Yapı Fuarı'na Özel Uygulama Gösterimleri

BTM Yurtiçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez 41 yıldır sektörün öncü firması olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle bu yıl da sektöre birçok yenilik getirdiklerini ve yatırım yaptıklarını söyledi.

BTM grubu olarak 177.000 m2 açık alan ve 57.000 m2 kapalı alanda üretim ve stoklama yaptıklarını belirten Ürkmez ayrıca, BTM’nin 30.000.000 m2 su yalıtım membranı üretim kapasitesi ile Türkiye’de bu üründe en çok üretim kapasitesine sahip firma olduğunu sözlerine ekledi.

Ürkmez, “BTM’nin 41 yıldır ürettiği su yalıtım membranı ile bugün mümkün olsa dünyanın çevresini tam sekiz kere dolaşabilirdik. Geriye dönüp baktığımız zaman 2016 yılının Mayıs ayına kadar yapmış olduğumuz membran üretimi toplam 320 milyon m2 olarak karşımıza çıkıyor. Bu da bizim için çok gurur verici bir rakam. Türkiye’de şu anda bu rakama ulaşmış başka bir firma olabileceğini düşünmüyorum ”dedi.  

5 gün boyunca süren fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Ürkmez, “BTM standını ziyaret edenler en çok BTM Yeni Nesil Su Yalıtım ürün grubu ve BTM Bahçe Çatı Sistemlerine ilgi gösterdiler. Yeni Nesil Su Yalıtım grubunda yapmış olduğumuz atak ile bu segmente de başarılı olabileceğimizi kanıtladık. Her geçen yıl ürünlerimiz daha çok beğeni topluyor ve tercih ediliyor. Bu da bizim için kaliteli ürünün uzun vadede her zaman kabul göreceğinin bir kanıtı. Biz sektördeki gelişmelere rağmen, kendi kalitemizden ödün vermeden doğru bildiğimiz yolda devam edeceğiz” dedi.

BTM standında bu yıl her zamankinden farklı olarak, uygulama gösterimleri yapıldı. Yeni Nesil Su Yalıtım grubu ürün yöneticisi Osman Özkarakaya’nın sunumu ile gerçekleştirilen uygulama gösterimleri yoğun ilgi gördü. Gösterim bittikten sonra ziyaretçiler soru-cevap şeklinde ürün ve uygulaması hakkında detaylı bilgi almış oldular.

http://www.yapi.com.tr/haberler/btmden-yapi-fuarina-ozel-uygulama-gosterimleri-_144776.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!