Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda

Ofis mobilya sektörünün en büyük küresel buluşması olan Orgatec Fuarı 23-27 Ekim tarihleri arasında 130’a yakın ülkeden gelen profesyonellerin katılımı ile, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek.

yapi.com.tr
  • Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda
  • Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda
  • Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda
  • Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda
  • Bürotime, Yeni Nesil Ürünleriyle Orgatec Fuarı’nda

Ofis mobilya üreticisi Bürotime, fonksiyonel ve özgün tasarımlarıyla Orgatec Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı’na katılacak. 2018 mottosu “culture@work” olarak belirlenen Orgatec Fuarı’na dokuzuncu kez katılacak olan Bürotime, 8. holde yer alan 500 metrekarelik stand alanında, geleceğe yön veren tasarımlarını “Free Flow” konseptiyle sunmaya hazırlanıyor.

Bürotime, çalışma ortamlarının mekandan bağımsız, kişisel ve özgür alanlar haline dönüşmesini ifade eden “Free Flow” konseptiyle yer alacağı fuarda, evde çalışma kültürü için özel olarak tasarladığı Home Office modellerinin de lansmanını gerçekleştirecek.

Era Home Office

Home Office Ürünlerinin Lansmanı Orgatec 2018’de

Çok yönlü çalışma kültürüyle birlikte çalışma ortamları da değişiyor. İş dünyasının en önemli yeniliği yaygınlaşan home ofisler olarak görülüyor. Geleceğin çalışma kültürlerine yön veren Bürotime, home ofisler için özel olarak tasarladığı Pi, Era ve Runner Home ürün ailelerinin lansmanını Orgatec Fuarı’nda gerçekleştirecek. Birbirinden bağımsız tasarım diliyle farklı kitle ve taleplere cevap verebilir nitelikte kurgulanan ürünler, ev sıcaklığını hissettirmesi ve ev dekorasyonuna uyum sağlamasıyla ortak bir noktada buluşuyor.

Runner Home Office

Başarı için Free Flow
Bürotime, geliştirdiği Free Flow konseptiyle, yaratıcı işler için yaratıcı çalışma ortamlarına ihtiyaç duyulduğunu vurguluyor. “Free Flow zihinleri özgürleştirir, özgür zihinler değişimi yaratır” manifestosunu duyuran firma, çalışanları ve yöneticileri bu değişime davet ediyor. Geliştirdiği modüler ürünleri Hexa ve Pick; aynı mekân içinde dinlenme, bekleme ve sosyalleşme gibi birçok ihtiyaca çözüm sunarken, sonsuz kombinasyon yaratma imkânı ile de her türlü çalışma alanına uyum sağlıyor. Foldit çalışma koltukları yönetici, bekleme ve toplantı alanlarının tamamlayıcısı olurken Era çalışma masaları, hem yönetici hem de çalışma gruplarıyla ofis içindeki tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor.

Hexa

Ödüllü tasarımlarla estetik ve özgün çalışma alanları
Bürotime, yüksekliği ayarlanabilir masa sistemi Set’e geliştirdiği aplikasyon özelliği ile çalışma masasının ayarlarını telefondan yönetme olanağı sunarken; IF, Reddot, German Design gibi dünyada bilinirliği en yüksek tasarım ödüllerini alan Note toplantı ve yönetici serisi ile de çalışma alanlarında fark yaratıyor. Era workstation ve yönetici serisi, Bliss, Ronin ve Foldit ofis koltukları, Focus akustik panel çözümleri gibi çok sayıda yeni ürün ailesi Orgatec Fuarı 8. Salon A10-B11 no’lu Bürotime standında yer alacak.

“Geleceğin Ofislerini Özgürleştiriyoruz”
Bu sene Orgatec Fuarı’nda, iş yerlerinde özgürleşebilmeye imkân tanıyan yeni nesil ofis mobilya ürünlerini tanıtacaklarını belirten Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, “Orgatec; ofis mobilyası sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren önemli bir platform. Orgatec sayesinde yenilikçi tasarımlarımızı dünya sahnesine sunuyor, yeni iş birlikleri oluşturabilme fırsatı yakalıyoruz. Bu sene fuara, Free Flow konseptiyle; geleceğin çalışma alanlarını daha da özgür kılabilmeyi amaçlayarak geliştirdiğimiz tasarımlarımızla katıldık.