Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"CCTV Kamera Alırken Aldanmayın"

Uranium Security Solutions markasıyla, sadece kamerada değil, kayıt cihazından kabloya, BNC'den adaptöre kadar pazara sundukları tüm ürünlerde ürün özelliklerini en ince detayına kadar belirttiklerini söyleyen Art Sistem Genel Müdür Yardımcısı Aytuğ Tavşan, ""CCTV kamera alırken aldanmayın" uyarısında bulundu.

yapi.com.tr
"CCTV Kamera Alırken Aldanmayın" Aytuğ Tavşan

'En iyi tercih' sloganıyla 2004 yılından bu yana bilişim tarafında dağıtıcılık ve distribütörlük yapan Art Sistem Bilgisayar firmasının 'güvenlik izleme sistemleri' tarafındaki tescili markası Uranium Security Solutions, 4 yıldır güvenlik pazarı tarafında bayilerine çözümler sunuyor. Uranium, ürünlere yanlış değerler ve özellikler yazılıp tüketicinin kandırılmasına karşı kendi prensipleri doğrultusunda tüm ürünlerinde, üründe kullanılan chipleri kataloğuna, web sitesine ve ürün kutusu üstüne yazarak CCTV pazarında oluşturduğu dürüst ve doğru marka algısını güçlendirmeyi hedefliyor.

Giriş seviyesi üründen, proje ürününe kadar çok geniş bir yelpazede ürün gamına sahip olduklarını belirten Art Sistem Genel Müdür Yardımcısı Aytuğ Tavşan, firmalarının ürettiği tüm ürünlerde doğru değerleri ve özellikleri ürün kataloglarına yazmanın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Sadece kamerada değil, kayıt cihazından kabloya, BNC'den adaptöre kadar pazara sundukları tüm ürünlerde ürün özelliklerini en ince detayına kadar belirttiklerini kaydeden Tavşan, "Uranium marka CCTV kablomuzda bile bulunan tel sayısı, bakır oranı, tel kalınlığı tüketicilerin bilgisine açıktır ve tüketiciler ve bayilerimiz ürün ile ürün özelliklerini istedikleri gibi kıyaslama imkanına sahiptirler" şeklinde konuştu. Artık sadece yanlış değerler değil, sahte ve replika ürünlerin de pazarda dolaştığını belirten Aytuğ Tavşan; tüketicilere aynı özelliklerdeki ürünü daha ucuza alırken 2 kere düşünmelerini önerdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cctv-kamera-alirken-aldanmayin_127685.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!