Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Termo Teknik, Caradon Heating...

Cem Nazif Yalçın ISG iştiraki Caradon Heating International’ın Direktörü Oldu

Ideal Strelrad Group’un (ISG) iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik’in Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, ISG’nin Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’dan sorumlu olacak yeni şirketi Caradon Heating International’ın Direktörlüğüne atandı. Yalçın, yeni görevinde 40 üzerinde ülkeden sorumlu olacak ve ISG’nin bu bölgde yer alan

yapi.com.tr
Cem Nazif Yalçın ISG iştiraki Caradon Heating International’ın Direktörü Oldu

Ideal Strelrad Group’un (ISG) iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik’in Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, ISG’nin Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika  ve Asya’dan sorumlu olacak yeni şirketi Caradon Heating International’ın Direktörlüğüne atandı. Yalçın, yeni görevinde 40 üzerinde ülkeden sorumlu olacak ve ISG’nin bu bölgde yer alan tüm firmaları da Türkiye’den yönetilecek.

Atamayı yorumlayan Yalçın, bu önemli bölgenin Türkiye’den yönetilecek olmasının, ISG’nin Termo Teknik yönetimine ve Türkiye'ye duyduğu güveni yansıttığını söyledi.  ISG içerisindeki yeni organizasyonel düzenlemenin Termo Teknik’in Türkiye’deki faaliyetini etkilemeyeceğini de vurgulayan Yalçın, ISG’nin Türkiye’de Termo Teknik markası ile faaliyetine devam edeceğini  ve bu faaliyetin başında da kendisinin bulunacağını belirtti. Cem Nazif Yalçın, ISG’nin Termo Teknik’i  satın aldığı 1999 yılından itibaren 100 milyon dolar yatırım yaptığını ve dünyanın en büyük radyatör fabrikalarından birisinin Türkiye’de kurulu bulunduğunu hatırlattı.

Cem Nazif Yalçın

1966 yılında Ankara doğan Cem Nazif Yalçın, eğitimini Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. Deloitte & Touche firmasında denetim ve danışmanlık müdürlüğü, Profilo Telra şirketinde genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 1999 yılında Termo Teknik firmasına katıldı. Cem Nazif Yalçın, 2008 yılından itibaren ise Termo Teknik Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürüyor.

Termo Teknik

Termo Teknik’in Çorlu’da kurulu bulunan radyatör fabrikası 100 bin m2 alan ve yıllık 4.5 milyon adet radyatör kapasitesine sahip bulunuyor. Tesiste şu anda 500 üzerinde kişi çalışıyor. Piyasadaki gelişmelere bağlı olarak 2011 yılında 100 kişinin daha istihdam edilmesi planlanıyor. Türkiye’de 2009 yılında 130 milyon TL ciro yapan Termo Teknik, bu yıl cirosunu 180 milyon TL’ye çıkartmayı hedefliyor. Şirketin 2015 yılı için ciro hedefi ise 300 milyon TL. Termo Teknik, 2009 yılında 72 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirerek İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birlikleri (İMMİB) tarafından 'kendi ürün sektöründe en fazla ihracat yapan Birlik üyesi kuruluş' olarak üst üste 4. kez ödüllendirildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/cem-nazif-yalcin-isg-istiraki-caradon-heating-internationalin-direktoru-oldu_79534.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!