Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

CVK’ya 40 TGS

Mineral madencilik ve mermer sanayi alanlarında başarılı faaliyetleriyle bilinen CVK, nakliye faaliyetleri için MAN'ı tercih etti. Firma, 40 adet TGS 33.360 6X4 BB damper kamyon satın aldı.

yapi.com.tr
CVK’ya 40 TGS

Mineral madencilik ve mermer sanayi alanlarında başarılı faaliyetleriyle bilinen CVK, nakliye faaliyetleri için MAN'ı tercih etti. Firma,  40 adet TGS 33.360 6X4 BB damper kamyon satın aldı.

1995 yılında 'Çevikler Mermer Sanayi ve Ltd. Sti' adı altında traverten üretimi yapmaya başlayan Çevikler, Kayseri’de kuruldu. 20 bin m2  kapalı alana, 100 bin m2 açık alana sahip olan bir milyon 500 bin m2 üretim kapasitesindeki fabrikada noce ve sarı traverten üretimi yapılıyor. Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde yer alan ve nadir bulunan renk seleksiyonları bakımından dünyaca tanınan bir ocak haline gelen sarı traverten ocağının yıllık üretim kapasitesi 20 bin m3. Kayseri – Pınarbaşı’nda dünyanın en büyük rezervine sahip noce traverten ocağında ise yıllık 50 bin m3 üretim kapasitesi ile yılın 10 ayı üretim yapılabiliyor. Çevik ailesinin  İzmir Torbalı’da mermer sektörüne kazandırdığı 'CVK Mineral Madencilik A.Ş.' ise 2005 yılı Haziran ayında faaliyete geçti.

Çalışmalarını nakliye faaliyetlerinde de verime dönüştürmek isteyen şirket, MAN araçlarını tercih ederek yatırım planlarının ilk aşamasını hayata geçirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul İkitelli Satış Ofisi’nin gerçekleştirdiği satışı, MAN Financial Services Tüketici Finansmanı A.Ş. kredilendirdi. MAN’ı kendini zor şantiye şartlarında kanıtlayan bir marka olduğu ve yaşam boyu maliyetinin de düşük olması nedeniyle tercih ettiklerini belirten firma yetkilileri, 40 adet aracın ilk 10 adedini teslim aldılar. Kalan 30 araç ise Mart ayı içerisinde teslim edilecek.

MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törende araçları MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış bölge koordinatörleri Doğucan Suyanı ve İsmail Serkan Yağmur’un yanısıra MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul İkitelli Kamyon Satış Müdürü Çağatay Kepek ve MAN Financial Services Tüketici Finansmanı A..Ş. Pazarlama Müdürü Vahit Altun, CVK firması yetkilisi  Tevfik Fikret Ahatoğlu’na teslim ettiler. Firma, yılın ikinci yarısı gerçekleştirmeyi planladığı yatırımlarında tercihini yine MAN markasından yana kullanacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cvkya-40-tgs_77771.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!