Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kışın Karla Mücadele Edecekler, Yazın Yol Yapacaklar

Konya Selçuklu Belediyesi ve Ankara Keçiören Belediyesi ‘ağır hizmet’ için MAN’ı tercih etti; araç filolarına 4’er adet özel donatılı TGM ve TGS serisi MAN kamyonlarını ekledi.

yapi.com.tr
Kışın Karla Mücadele Edecekler, Yazın Yol Yapacaklar

MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş Kamu Satış Müdürü Taylan Aslanoğlu ve Kamu Satış Sorumlusu Murat Mertoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşen törenle; 3 adet tek kabinli ve 1 adet çift kabinli MAN TGM 18.250 kamyon, Konya Selçuklu Belediyesi yetkililerine teslim edildi. Yoğun kış şartlarında daha iyi hizmet verebilmek için hazırlanan turuncu renkli MAN TGM serisi araçlar, karla mücadele için özel donatılara sahip bulunuyor. Damper, tuz serici, kar bıçağı üst yapıları ile donatılan araçlara; ayrıca, mıcır serici ekipman da monte edildi. Böylece, MAN TGM serisi kamyonlar, kışın kar mücadelesinde etkin bir şekilde yer alırken, yazın ise damper ve mıcır serici ile yol yapımında hizmet vererek, çok yönlü olarak kullanılabilecekler.

MAN TGS’ler, hem yol yapacak, hem de asfalt dökecekler

Kış mevsimi sonrasında, ağır şartlarda bozulan yolların yapımı, onarımı ve asfalt dökme hizmetini daha iyi verebilmek için hazırlıklarını tamamlayan Ankara Keçiören Belediyesi de filosunu 4 adet 8x4 MAN TGS 41.400 ile güçlendirdi. Yol yapım ve özellikle asfalt dökümüne uygun yüksek mukavemetli çelikten imal edilen MAN TGS serisi kamyonlara, kaya tipi damperler monte edildi. Böylece hem ağır şartlarda yol yapımında, hem de yapım sonrası asfalt dökme işleminde kullanılabilmesi sağlanan MAN araçları, düzenlenen törenle MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Kamu Satış Sorumlusu Murat Mertoğlu tarafından Keçiören Belediyesi yetkililerine teslim edildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kisin-karla-mucadele-edecekler-yazin-yol-yapacaklar_105426.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!