Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Danfoss’ta Atama

Danimarka’nın en büyük sanayi kuruluşu Danfoss’un Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, geçtiğimiz günlerde yeni atama kararı ile Danfoss AS’nin Uluslararası Satış Geliştirme Direktörlüğü görevine getirildi.

yapi.com.tr
Danfoss’ta Atama Yaşar Hüseyin Şan

İstanbul Teknik  Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Uluslararası İşletmecilik Yüksek Lisans mezunu olan Yaşar Hüseyin Şan, iyi derecede İngilizce biliyor. 1983 yılında Silvan Sanayi AŞ’de fabrika bakım mühendisi olarak iş hayatına başlayan Yaşar Hüseyin Şan, Türkiye Şişe Cam AŞ, Yazeks Lombardini Inc, Medtek AŞ, Coulter Electronics ve son olarak Dataset AŞ’de çalıştıktan sonra 2003 Nisan ayı itibarıyla Danfoss bünyesinde Isıtma Çözümleri Direktörü olarak göreve başladı.

2015 Ocak ayında Danfoss Uluslararası Satış Geliştirme Direktörlüğü’ne atanan Yaşar Hüseyin Şan, 31 yıllık iş yaşamının 12 yılını Danfoss bünyesinde çalışarak geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Danfoss Uluslararası Satış Geliştirme Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, sorumlu olacağı Güney ve Orta Avrupa Ülkeleri’nin yanısıra İran, Hindistan ve Güney Kore Pazarları çalışma gruplarında danışman olarak görev alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/danfossta-atama_129159.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!