Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

DemirDöküm'den 'Akademi Eğitimleri'

DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi eğitimlerine bu yıl da devam ediyor. “Değer Odaklı Satış Eğitimleri” ile geçen yıl 10 ilde 355 iş ortağı için eğitim düzenleyen DemirDöküm, bu yılki eğitimi “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek.

yapi.com.tr
DemirDöküm'den 'Akademi Eğitimleri'

Türkiye iklimlendirme sektörü markalarından DemirDöküm, müşteri beklentilerine doğru ve hızlı yanıt vermek, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sağladığı avantajları artırmak için DemirDöküm Akademi'yi hayata geçirdi. Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile geçen yıl hayata geçen proje kapsamında DemirDöküm, bu yıl da Türkiye’yi il il dolaşacak. Geçen yıl 10 farklı şehirde 355 iş ortağı için güçlü markaya giden yol, tüketici beklentilerini anlama, ihtiyaçlara uygun doğru çözümler sunma, ürün ve marka faydaları ile marka hizmet kalitesini "Değer Odaklı Satış Eğitimleri" ile paylaşan DemirDöküm, bu yılki eğitimleri “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek.

DemirDöküm, bu yılki eğitim programı kapsamında 17 şehirde 26 eğitim düzenleyerek 500'ü aşkın iş ortağına eğitim verecek. Geçen yıl ısıtma sektöründe Türkiye'nin en iyi müşteri deneyimi yaşatan firması seçilen DemirDöküm, sektördeki iddiasını daha da yukarı taşıyabilmek adına bu yılki eğitim içeriğini üniversite ile birlikte "Etkili Satış Teknikleri" üzerine kurguladı. DemirDöküm, tüketici ihtiyacını anlama, ürün ve marka sunumunu etkin bir şekilde paylaşma, satış ve satış takibi gibi başlıklarda düzenlenecek eğitimlerle iş ortaklarının profesyonel becerilerini artırmayı, 2019 yılında müşteri memnuniyetini ve satışları en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

DemirDöküm bu yıl kurgulanan eğitim programıyla bir ilke daha imza atarak “Etkili Satış Teknikleri” eğitimi için sektörün ilk satış kitapçığını iş ortaklarına tanıttı. DemirDöküm personeli, yetkili satıcılar ve alt satış noktalarına özel olarak hazırlanan “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi” kitabı; müşteri ihtiyacını anlama, müşteriyi ikna etme ve müşteri memnuniyetini artırma gibi konularda satış personellerine ışık tutması amacıyla hazırlandı. Mağaza satış sürecinin 7 adımı olan Hazırlı Hazırlık, Takip, Karşılama, İhtiyacı Anlama, Ürün ve Marka Sunumu, Satış Kapatma ve Takip süreçlerinde müşteri memnuniyetinin nasıl en üst seviyede tutulacağına dair önemli bilgilerin yer aldığı “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi”; birçok farklı sektörde geçerliliği kanıtlanmış bilgiler içeriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokumden-akademi-egitimleri_172194.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!