Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Demirdöküm'ün Yeni Showroomu Adana'da Açıldı

İklimlendirme sektörü markası DemirDöküm’ün Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki toptancı yetkili satıcılarından Rota İklimlendirme’nin Adana showroom açılışı DemirDöküm üst yönetimi ve satış ekibi yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Demirdöküm'ün Yeni Showroomu Adana'da Açıldı

Türkiye iklimlendirme sektöründe 65 yıldır yer alan DemirDöküm, satış ağını yeni açılışlarla güçlendiriyor. DemirDöküm’ün Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki toptancı yetkili satıcılarından Rota İklimlendirme’nin Adana showroom açılışı gerçekleştirildi. Yeni showroom DemirDöküm CEO'su Alper Avdel, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan, DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran ve Vaillant Group Türkiye yöneticilerinin katılımıyla açıldı.

Açılış konuşmasında Türkiye'den dünyanın 50 ülkesine ihracat gerçekleştiren DemirDöküm'ün iş ortakları için hazırladığı projelerle 2019'da iddiasını artırdığını belirten DemirDöküm CEO’su Alper Avdel; “DemirDöküm, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Yaptığımız yatırımların sonucunda 2018 yılında yüzde 31 büyüdük; ihracatımızı ise 100 milyon dolar seviyesinin üzerine çıkardık. Yatırım stratejimiz doğrultusunda bu yıl da 40 milyon TL yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

DemirDöküm'ün Adana'daki çalışmaları ve doğalgaz kullanımı ile bilgi aktaran Avdel; "Ülkemizin ilk sanayileşen şehirleri arasında yer alan, geçen yıl itibari ile Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasına giren Adana'da doğalgaz ihtiyacı ve kullanımı artmaya devam ediyor. Abone sayısının bu yıl da artmasını bekliyoruz. DemirDöküm olarak Adana ve bölgesini önemsiyoruz. 4 yıl içinde 3 kat büyüme yakaladığımız Adana'da geçen yıl yoğuşmalı kombi satışlarımız 2 kat arttı” dedi.  

Alper Avdel

Mersin merkezli Rota İklimlendirme, 20 yılı aşkın süredir iş ortağı olduğu, iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm’le beraber büyümeye devam ediyor. Mersin, ardından Adana’da yetkili satıcı şubesi açan Rota İklimlendirme, yeni açılan showroom’u ile Adana ve çevresine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokumun-yeni-showroomu-adanada-acildi_171736.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!