Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Doğanın Tüm Formları ile Yurtbay Seramik UNICERA’da

Yurtbay Seramik 5-9 Şubat tarihleri arasında CNR’da gerçekleştirilecek olan 31. Uluslararası Seramik Banyo Fuarı Unicera’ya katılım sağlayarak en yeni serilerini profesyonellerin ve tüketicilerin beğenisine sunuyor.

yapi.com.tr
Doğanın Tüm Formları ile Yurtbay Seramik UNICERA’da

Dünyanın en büyük 2 seramik fuarından biri olma özelliği taşıyan Unicera, ihracat potansiyeli oldukça yüksek bir fuara ev sahipliği yapıyor. Fuar, 160 bin metrekare alanda organize ediliyor. Yurtbay Seramik bugün 58’den fazla ülkeye ihracat yapma özelliğiyle fuara ciddi katma değer sağlayan stantlardan biri olma özelliği taşıyor.

Çeşitli yerli ve yabancı iş birliği içerisinde olduğu profesyonelleri standında ağırlayacak olan Yurtbay Seramik, doğadan aldığı esintileri standında çarpıcı ve keyifli bir kompozisyonla sunuyor. Son dönemin trendlerini ve profesyonellerin beğenisini kazanan birçok seriyi standın farklı alanlarında keyifli kompozisyon ve anlatımlarla sergileyecekler.

20x20 ölçülerin çarpıcı ve sıcak dokusu, 20x120 ahşap dokulu serilerin çeşitliliği, 60x120 mermer dokulu serilerin Yurtbay Seramik’e özgü tasarım trendi anlayışıyla birçok farklı ebat ve doku da yepyeni seriler ile Yurtbay Seramik standında yer alacak. Duomo, Kibo, Alder, Invisible Marble, Serenity, Viola, Terrazzo gibi birçok yeni seri fuar standında yerini alacak. Özgün ve doğal tasarımlarıyla Yurtbay Seramik, 1040 metrekarelik standında tasarımlarını sergileyecek.

Geçtiğimiz yılı Turquality ekosistemine dahil olarak tamamlayan Yurtbay Seramik, yerli bir marka olarak başarılarına başarı eklemeyi sürdürmeye de devam ediyor. Sektörün en önemli buluşmalarından biri olan Unicera 2019’da bugünden yerini alan Yurtbay Seramik yeni seri, özgün ve trend tasarımlarıyla Salon 5, Stand 5-H02’de ziyaretçilerini ağırlayacak.