Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Doğtaş ve AkzoNobel Marshall 'Renk' için İşbirliği Yapıyor

Doğtaş ve AkzoNobel Marshall Boya, tüketiciye özel dekorasyon ve renk danışmalığı için işbirliğine gidiyor. AkzoNobel Marshall Boya’nın Doğtaş satış personeline verdiği 'Dekorasyonda Renk Eğitimi' ile her birinin, tüketiciyle daha donanımlı danışmanlar olarak iletişim kurması hedefleniyor. Ayrıca, işbirliği çerçevesinde yapılan kampanya ile

yapi.com.tr
Doğtaş ve AkzoNobel Marshall 'Renk' için İşbirliği Yapıyor

Doğtaş ve AkzoNobel Marshall Boya, tüketiciye özel dekorasyon ve renk danışmalığı için işbirliğine gidiyor. AkzoNobel Marshall Boya’nın Doğtaş satış personeline verdiği 'Dekorasyonda Renk Eğitimi' ile her birinin, tüketiciyle daha donanımlı danışmanlar olarak iletişim kurması hedefleniyor. Ayrıca, işbirliği çerçevesinde yapılan kampanya ile Doğtaş’tan alışveriş yapan herkese, AkzoNobel Marshall Boya’nın mikroplara karşı 10 bin kat fazla koruma sağlayan Marshall Hijyen ve Osmanlı Renkleri Koleksiyonu İç Cephe ürünleri yüzde 40 indirim fırsatı ile sunuluyor.

Doğtaş Pazarlama Müdürü Kenan Mete, ev dekorasyonu bir bütün olarak düşünüldüğünde, duvar renkleri ve mobilyalar arasında çok önemli bir ilişkinin olduğuna dikkat çekerek, “Ev dekorasyonu son yıllarda tüketicilerin tercihi ve beklentileri açısından en üst sıralara çıktı. Biz de yenilikleri yakalayan Doğtaş olarak, bu noktada boya sektörünün öncülerinden Marshall ile tüketicilerimize daha iyi hizmet verebilmek için karşılıklı fayda sağlayan ‘Dekorasyonda Renk Eğitimi’ işbirliğini gerçekleştirdik.  Doğtaş olarak, hem tüketicilerimize hem de firmamıza fayda sağlayan işbirliklerimize devam edeceğiz” dedi.  

Tüketicilere dekorasyon seçimlerinde yardımcı olmak ve onları doğru yönlendirmek adına Doğtaş ile yaptıkları işbirliğinin önemine değinen AkzoNobel Marshall Boya Ürün Müdürü Murat Genççağlar ise şunları söyledi:

“Mobilya ve dekoratif boya sektörünün liderleri olarak, gerçekleştirdiğimiz örnek nitelikteki işbirliği ile hedefimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayabilmek. Hayatını renklendirmek isteyen tüketicilerimiz, Doğtaş mağazalarından yapacağı tüm alışverişlerde, çok kazançlı çıkıyor. Birbirinden şık mobilyalarını Marshall Boya renkleri ile tamamlıyor”.Doğtaş’ın mağazalarında renk uzmanları hazır

Eğitim sonunda Doğtaş satış personeline sertifika ve Marshall Renk Uzmanı yaka kartı verildi. İşbirliğinin ilk aşamasında, Marshall tarafından Doğtaş’ın satış noktalarında tüm satış personeline 'Dekorasyonda Renk Eğitimi' verildi. Mağaza içerisinde danışman niteliğinde satış temsilcisi yaratabilmek ve satış temsilcilerinin tüketiciye daha donanımlı şekilde yardımcı olmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen eğitim, renklerin dekorasyonda etkisi, ürün, renk ve desenleri birbirleriyle kombine etme gibi konularda verildi. Hem teorik hem pratik aşamalara sahip olan eğitim kapsamında Doğtaş satış temsilcileri, sertifikalarını alarak, birer Marshall Renk Uzmanı oldu.

Mekâna ve kişiye göre renk

Eğitimin sonuçlanmasıyla birlikte, Doğtaş satış temsilcileri mağazalarda tüm tüketicilere hangi renklerin birbiriyle daha uyumlu oldukları,  renkler arasında en doğru kombini nasıl oluşturabilecekleri, renklerin psikolojik dili, kültür, yaş, vb. faktörlere dayalı olarak tüketicilere daha uygun olabilecek renkler gibi konularda önerilerde bulunuyor. Hangi mekâna hangi rengin kullanılması gerektiği konusunda bilgi veriliyor. Genç odaları, yatak odaları, salonlar, antre, mutfaklar, vb. evin tüm odaları için Marshall’ın renk önerileri sunuluyor. Bu öneriler kullanım alanı, renklerin dili, odanın ışık alma durumu vb. şeklinde yapılıyor.

Rengarenk dekorasyonlar için Marshall Hijyen ve Osmanlı Renkleri

Doğtaş ve AkzoNobel Marshall Boya’nın Haziran 2012’ye kadar devam edecek kampanyası kapsamında Doğtaş’tan alışveriş yapan herkese yüzde 40’lık bir boya indirim kuponu veriliyor. Tüketiciler, İstanbul’da kampanyaya katılan Marshall satış noktalarında Hijyen ve Osmanlı renkleri ürünlerine, yanında götürdükleri kuponla yüzde 40 indirimli olarak satın alıyor. Özel antimikrobiyal yapısı sayesinde mikroplara karşı 10 bin kat daha fazla dayanıklı, bakteri üretmeyen, küf ve mantarlara dirençli Marshall Hijyen, temizlik ve hijyene önem veren herkes için çok ideal. Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve tadındaki Marshall Osmanlı Renkleri İç Cephe Koleksiyonu ise yaşam alanlarına çağdaş bir Osmanlı esintisi getirmek isteyenlere hitap ediyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/dogtas-ve-akzonobel-marshall-renk-icin-isbirligi-yapiyor_89683.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!