Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'Dokuzuncu Gayrimenkul Zirvesi'ne Uluslararası Gayrimenkul Fuarı da Ekleniyor

Reed Exhibitions ile işbirliği yapan GYODER, Haziran 2009’da uluslararası yatırımcıları biraraya getirecek olan 'ISTANBUL REstate' fuarını düzenleyecek. GYODER ve Reed Exhibitions öncülüğünde kurulan ISTANBUL Restate’in organize edeceği Türkiye’nin uluslararası katılımlı ilk gayrimenkul fuarına 5 bini aşkın ziyaretçinin katılması hedefleniyor.

yapi.com.tr
'Dokuzuncu Gayrimenkul Zirvesi'ne Uluslararası Gayrimenkul Fuarı da Ekleniyor

Reed Exhibitions ile işbirliği yapan GYODER, Haziran 2009’da uluslararası yatırımcıları biraraya getirecek olan 'ISTANBUL REstate' fuarını düzenleyecek. GYODER ve Reed Exhibitions öncülüğünde kurulan ISTANBUL Restate’in organize edeceği Türkiye’nin uluslararası katılımlı ilk gayrimenkul fuarına 5 bini aşkın ziyaretçinin katılması hedefleniyor. Fuara, Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Türkiye’den başta proje geliştirici, finansör ve yatırımcılar olmak üzere dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör liderleri ve uzmanlar katılacak.

'ISTANBUL REstate' fuarı konsepti ile dünyada bir ilk

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün tüm yönleriyle tartışıldığı geleneksel platformlar haline gelen ve GYODER tarafından ilki 2000 yılında düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi, 2009’dan itibaren 'ISTANBUL REstate' fuarı ile birlikte düzenlenecek. 2-3-4 Haziran 2009 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerin ilk günü Zirve, diğer günleri ise fuar ve paralel oturumlara ayrılacak. Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuar, yeni işbirlikleri ve uluslararası yatırımcıların Türkiye pazarında yer almaları açısından önemli fırsatlar yaratacak.

GYODER’den sektörün gelişimine önemli katkı

Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Türkiye’den 5 bini aşkın yerli ve yabancı ziyaretçinin katılımının hedeflendiği 'ISTANBUL REstate', Türk gayrimenkul sektöründeki yatırım olanaklarını  dünya çapında aktarmış olacak. 38 ülkede ofise sahip olan Reed Exhibitions, çok geniş bir tanıtım ve  iletişim ağı ile tanıtımda önemli bir rol oynayacak.

14 Ekim Salı akşamı saat 19.00’da fuar uluslararası yatırımcılara tanıtılacak

'İstanbul REstate' fuarı, 14 Ekim Salı akşamı saat 19.00’da  Çırağan Sarayı’nda yapılacak lansman ile dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör liderleri ve uzmanlara tanıtılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dokuzuncu-gayrimenkul-zirvesine-uluslararasi-gayrimenkul-fuari-da-ekleniyor_63807.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!