Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dow Türkiye, Plastik Katkıları Ürünlerinde Fiyat Düzenlemesi Yaptı

Hızla gelişen teknolojisi ve Ar-Ge yatırımları ile plastik katkı maddeleri alanında Türkiye’nin öncü firmalarından Dow Türkiye Plastik Katkıları Bölümü, Türkiye pazarına pek çok farklı ürün sunuyor. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan temel hammadde maliyetlerindeki artışa bağlı olarak Dow Avrupa Limited Şirketi’nin aldığı kararla, Türkiye

yapi.com.tr
Dow Türkiye, Plastik Katkıları Ürünlerinde Fiyat Düzenlemesi Yaptı

ızla gelişen teknolojisi ve Ar-Ge yatırımları ile plastik katkı maddeleri alanında Türkiye’nin öncü firmalarından Dow Türkiye Plastik Katkıları Bölümü, Türkiye pazarına pek çok farklı ürün sunuyor. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan temel hammadde maliyetlerindeki artışa bağlı olarak Dow Avrupa Limited Şirketi’nin aldığı kararla, Türkiye pazarında da fiyatlar yeniden belirlendi. Ürünler 1 Mart itibariyle yeni fiyatlarıyla satışa sunulacak.

Avrupa’da ve Türkiye’de bina, inşaat, ambalaj, dayanıklı tüketim malları ve ulaştırma endüstrilerine satılan tüm kaydırıcılar, akrilik katkılar, MBS bazlı mukavemet arttırıcıları ve kalay bazlı PVC ısı stabilizanları için fiyat artışı uygulanıyor. Artışlar; akrilik katkılarda yüzde 10, MBS bazlı mukavemet arttırıcıları, kaydırıcılar ve kalay bazlı PVC ısı stabilizanlarında ise yüzde 9 şeklinde olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dow-turkiye-plastik-katkilari-urunlerinde-fiyat-duzenlemesi-yapti_76595.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!