Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünya Ticaret Merkezi Yükselmeye Devam Ediyor

Tüm dünyanın tamamlanmasını ve açılışını merakla beklediği Dünya Ticaret Merkezi kompleksinde çalışmalar sürüyor. Yapı grubunun en yüksek bileşeni olacak “One World Trade Center”dan 'dudak uçuklatıcı' inşaat görüntüleri ise paylaşılmaya devam ediyor.

yapi.com.tr
Dünya Ticaret Merkezi Yükselmeye Devam Ediyor

üm dünyanın tamamlanmasını ve açılışını merakla beklediği Dünya Ticaret Merkezi kompleksinde çalışmalar sürüyor. Yapı grubunun en yüksek bileşeni olacak “One World Trade Center”dan 'dudak uçuklatıcı' inşaat görüntüleri ise paylaşılmaya devam ediyor.

İnşaatın resmi Twitter accountu @WTCProgress üzerinden paylaşılan fotoğraflar, bir yandan One World Trade Center’ın muazzam yüksekliğini ortaya koyarken, diğer yandan da projenin strüktürel ilerleyişini belgeliyor.Tamamlandığında 90 kata ulaşacak olan One World Trade Center, Amerika Birleşik Devletleri’nin en yüksek binası olacak.

Yeniden inşa edilen Ticaret Merkezi’nin orijinal tasarımı anıt ve müze ile beraber aralarında One World Trade Center’ın da bulunduğu 4 farklı ofis kulesini, bir ulaşım merkezini ve sahne sanatları merkezini kapsıyor.Zamanında Açılamayacağı İlan Edilmişti

New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg
, geçtiğimiz Ocak ayının başlarında Dünya Ticaret Merkezi’nin bulunduğu alanda gerçekleştirilmesi planlanan müze projesinin, mali anlaşmazlık nedeniyle durma noktasına geldiğini ve bu kapsamda müzenin zamanında açılma ihtimalinin bulunmadığını açıklamıştı.Müzenin, halihazırda 1 milyon ziyaretçi çeken bölgedeki anıtın açılışından bir yıl sonra, 11 Eylül saldırısının mağdurları anısına, facianın 11. yıl dönümünde açılması planlanıyordu.

İnşaattan diğer fotoğraflar için ilerleyiniz. >>>>

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6
http://www.yapi.com.tr/haberler/dunya-ticaret-merkezi-yukselmeye-devam-ediyor_90699.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!