Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

DYO, BATIMAT Fuarı’nda İnovatif Ürünlerini Tanıttı

DYO, BATIMAT Uluslararası İnşaat Endüstürisi Fuarı’nda yer alarak, inovatif ürünlerini ve geniş renk koleksiyonunu tanıttı.

yapi.com.tr
DYO, BATIMAT Fuarı’nda İnovatif Ürünlerini Tanıttı

Yapı sektörü için dünyanın önemli buluşma noktalarından biri olan ve bu yıl 60’ıncısı düzenlenen BATIMAT Fuarı 4-8 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Paris kentinde gerçekleşti. Sektörde Türkiye için önemli pazarlardan olan Fransa’da iki yılda bir gerçekleşen fuara 2000’den fazla firma katılıyor. Yaklaşık 350 bin profesyonelin ziyaret ettiği fuardaki köklü boya firmalarından biri olan DYO, ürün portföyündeki yenilikleri bu platformda tanıttı.

Türkiye'den 53 yerli firmanın katıldığı BATIMAT Fuarı yeni işbirlikleri ve ihracat anlaşmaları için önemli bir platform. BATIMAT apı fuarında yer alan DYO, standında Hybrid teknolojili boyası Dyojen, ortamdaki Formaldehit'i azaltan Oxymax, PTFE katkılı Teknoplast, Nano teknoloji ile üretilen Nanoipekmat ve Nanotex’i ön plana çıkardı.

Fransa, Türkiye yapı sektörünün en fazla ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında 8’inci sırada yer alıyor. Türk yapı sektörünün 2019 yılının ilk 6 ayında Fransa’ya gerçekleştirdiği ihracatı yaklaşık 16.3 Milyar Dolar. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/dyo-batimat-fuarinda-inovatif-urunlerini-tanitti_176009.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!