Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

E.C.A. Filtre ile tesisatınızda armatür ve cihazlarınızı güvence altıına alın

Türkiye'de 40 yılı aşkın süredir ürettiği kaliteli ürünler ile tesisat kültürüne katkıda bulunan ve sektöründe öncü olan E.C.A., üretmiş olduğu filtr
ürkiye'de 40 yılı aşkın süredir ürettiği kaliteli ürünler ile tesisat kültürüne katkıda bulunan ve sektöründe öncü olan E.C.A., üretmiş olduğu filtreler ile tesisatınıza kalıcı çözümler sunuyor.

Geniş bir kullanım alanı olan E.C.A. Filtreler; tesisat girişine takılarak Paslanmaz Çelik Süzgeç sayesinde akışkan içindeki pas, kireç ve diğer tüm katı parçacıkları süzerek, armatürlerin, çamaşır-bulaşık makinesi gibi elektronik cihazların arızalanmasını önler.

Fonksiyonel bir tasarıma sahip olan filtreler, tesisatınızın performansını artıran bir armatürdür. 10 bar basınç, 90 C çalışma sıcaklığına kadar güvenle kullanabileceğiniz E.C.A. Filtreler; Gövde - Süzgeç (Filtre Parçası)- Conta - Kapak (Tapa) gibi parçalardan oluşuyor.

Filtrenin gövde yüzeyi pürüzsüz, bağlantı dişleri ilgili standartlar dahilinde ve filtre oturma yüzeyi belirli tolerans ve ürün çalışma performansı dikkate alınarak üretiliyor. Gövde üzerindeki filtre oturma yüzeyi, paslanmaz çelik süzgecin temizlik amaçlı sökülmesi sırasında süzgecin deformasyona uğramasını engelliyor. Paslanmaz çelik süzgeç, tamamı dikişli rulodan imal ediliyor. Üzerinde süzgeç için oturma yüzeyi bulunan Kapak (tapa) gövdeye rahatça açılabilecek şekilde monte ediliyor. Kapak ile gövde arasındaki sızdırmazlık, kullanılan özel conta ile sağlanıyor. Filtrelerin süzgeçleri tesisattaki akışkana bağlı olarak belli periyotlarda sökülüp temizlenmelidir.

Üstün nitelikli ELMOR ürünlerinin servis hizmetleri, ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketlerinden, KOBİ'ler kategorisinde "2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü" sahibi EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Sanayi ve Tic. A.Ş.'ye bağlı Yetkili Servisler tarafından tüketicilere sağlanıyor.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiye ELMOR A.Ş.'nin 0212-251 70 06 no'lu telefonu ve www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0 800 261 85 13 no'lu Ücretsiz Danışma Hattı'ndan ulaşabilirsiniz.

Bilgi için: MPR Halkla İlişkiler-(Kadir Gönüllü- 0212 212 34 60)

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-filtre-ile-tesisatinizda-armatur-ve-cihazlarinizi-guvence-altiina-alin_440.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!