Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eczacıbaşı, Kralların Sofra Ürünlerini Villeroy'la Getirdi

Eczacıbaşı Topluluğu, seramik markası Villeroy & Boch'un sofra ürünlerinin Türkiye'deki satış ve dağıtımını üstlendi.

Milliyet Gazetesi
Eczacıbaşı, Kralların Sofra Ürünlerini Villeroy'la Getirdi

czacıbaşı Topluluğu, seramik markası Villeroy & Boch'un sofra ürünlerinin Türkiye'deki satış ve dağıtımını üstlendi. Eczacıbaşı Topluluğu'ndan yapılan açıklamada, Villeroy & Boch Karo bölümünün yüzde 51'lik hissesini bu yılın başında satın alan Eczacıbaşı'nın, Villeroy & Boch sofra ürünlerinin Türkiye'deki dağıtım ve satış yetkilerini de üstlendiği bildirildi.

İmzalanan yeni anlaşmayla, Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarından İntema tarafından dağıtım ve satışı gerçekleştirilecek olan Villeroy & Boch sofra ürünlerinin ilk mağazası İstanbul Kanyon'da açıldı.

İntema Genel Müdürü Atalay Gümrah, Villeroy & Boch ile imzalanan yeni anlaşmanın, Eczacıbaşı'nın perakende alanında gerçekleştireceği atılımların ilk adımı olduğunu söyledi. Kanyon'un ardından ikinci Villeroy & Boch mağazasını bu yıl Ankara Panora'da açacaklarını ifade eden Gümrah, 2008'de Türkiye'nin değişik kentlerinde toplam 8 mağazaya ulaşacaklarını kaydetti.

Avusturya-Macaristan İmparatoriçesi Maria Thereza tarafından verilen Lüksemburg'da "İmparatorluk Fabrikası" kurma imtiyazı, Villeroy & Boch'un 260 yıllık öyküsünün en önemli kilometre taşını oluşturuyor.
Yaklaşık 100 yıldır, her yeni Papa'ya kendisi için özel olarak tasarlanmış bir yemek takımı hediye etmeyi gelenek haline getiren Villeroy & Boch'u kullanan ünlüler arasında Belçika, Yunanistan, İspanya kraliyet aileleri, Fransız ve Alman cumhurbaşkanlığı sarayları yer alıyor. Dünyada pek çok ünlü otel ve restoran sofralarında kullanılan Villeroy & Boch, Titanik'in masalarında da yer almıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/eczacibasi-krallarin-sofra-urunlerini-villeroyla-getirdi_56614.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!