Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ege Seramik Bu Yıl da UNICERA’da

Ege Seramik Eylül ayında İtalya’da lansmanını yaptığı Hi-Tile Technology markalı yeni serilerini, 5-9 Şubat tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı kabul edilen UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda ilk kez sergileyecek.

yapi.com.tr
Ege Seramik Bu Yıl da UNICERA’da

En son teknoloji ve sektördeki en yeni malzemeler ile geliştirilen Crystal shine effect, glossy effect ink, deep effect ink ve granillia application olmak üzere 4 yeni malzemeyi kapsayan Hi-Tile Technology sınıfı ürünlerin her biri farklı bir yüzey etkisine sahip. Ekstra parlaklık, kısmi parlaklık, rölyef etkisi ve doku kazandıran bu yeni uygulamalar ile desenler çok daha etkili ve gerçekçi bir görünüm kazanıyor. Ayrıca Ege Seramik, UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı için özel olarak üzerinde çalıştığı yeni serilerini Spring 2019 Collection adı ile tanıtacak.

Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; “Öncelikle UNICERA Fuarı sektörümüz ve firmamız için uluslararası öneme sahip bir organizasyon. Her yıl başarı grafiğimizi yükselteceğimiz yeni ürünler ve yeni teknolojiler ile fuarda yer almak için tüm ekibimizle birlikte bu yıl da çok sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Ege Seramik olarak her yıl UNICERA 2019 için ayrı bir heyecan duyuyoruz. Eylül ayında İtalya’da lansmanını gerçekleştirdiğimiz ve sektörde öncüsü olduğumuz Hi-Tile Technology malzemeleri sektör profesyonelleri ile tanıştıracağımız için çok mutluyuz. Ayrıca fuar için özel olarak tasarladığımız Spring 2019 Collection serilerimizi de ilk kez UNICERA’ da sergileyeceğiz“ dedi.

Breda

Peace

Tüm ürün konseptlerine yeni seriler eklediklerini vurgulayan Yedigüller; “Özellikle 20x20 cm ebatlı Vintage konseptimize birçok yeni seri ile ekledik. Sektörün en geniş 20x20cm portföylerinden birine sahip olduğumuzu vurgulamak isterim. Ege Seramik olarak bu yıl da en büyük iddiamız, geniş portföyümüzde herkesin beğenebileceği en az bir ürüne sahip olduğumuzdur“ dedi. Ege Seramik, Yeşilköy CNR EXPO fuar alanında, 4. Hol 4C02 numaralı standında yer alacak.