Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Ege Seramik, UNICERA’daydı

Ege Seramik, UNICERA için tasarladığı Spring Collection 2019 serilerini 5-9 Şubat tarihleri arasında CNR Expo’da tanıttı.

yapi.com.tr
Ege Seramik, UNICERA’daydı

Ege Seramik, 40 yeni ürün serisini Spring Collection 2019 adı altında, UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı'nda tanıttı.

Fuar sürecini değerlendiren Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; “Özellikle bu yıl UNICERA Fuarında en büyük fark ziyaretçi profilindeydi. Bu yıl gördük ki; UNICERA artık ihracat pazarları tarafından çok daha fazla ilgi gören ve katılım yüzdelerinin iç pazar müşterisi ile aynı seviyeyi yakalayan bir fuar haline gelmiş. İhracatın her geçen gün öneminin arttığı sektörümüz için bu çok sevindirici bir durum. Bu tip organizasyonlar yeni pazarlar ve yeni müşteriler kazanmak için güzel fırsatlar. Biz de Ege Seramik olarak hem ihracat hem de iç pazar müşterilerimizden gördüğümüz yoğun talep ve aldığımız pozitif yorumlardan çok memnunuz.“ dedi.

Fuarlara hep çok büyük özenle hazırlandıklarını belirten Yedigüller; “Ege Seramik tüm yurtiçi ve yurt dışı fuarlarına hep en çok yeni ürün tasarlayan firmaların başında gelir. Bu yıl UNICERA için bir rekora imza atarak bu fuara özel 40 yeni seri lanse ettik. Eylül ayında Cersaie Fuarı’nda sergilediğimiz ve iç pazarda ilk  defa  geniş lansman imkanı bulduğumuz sonbahar koleksiyonunu da hesaba katarsak, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi dünya trendlerinde çok zengin bir portföyle buluşturmuş olduk. Bu sebeple emeklerimizin karşılığını almaktan ve müşteri beğenilerimizin satışa dönüşmüş olmasından büyük gurur duyuyoruz.“ dedi.

Barocco serisi, mistik dekorları ve eskitme tasarımı ile öne çıkıran seri turkuaz renk seçeneğine sahip. Yer ve duvar karoları ile tam bir kombin oluşturan seri sezonun en yenilerinden.

Capital serisi, 40x80cm, 80x80cm ölçülerinde, mermer görünümlü seramikte tercih ediliyor.