Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Enerji Üniversitesi 3.000 Kullanıcıya Ulaştı

Schneider Electric’in enerji verimliliği konusunda farkındalığı artırmak hedefiyle 2010 yılında hayata geçirdiği Enerji Üniversitesi’ne, bugüne kadar 165’ten fazla ülkede 165 bin kullanıcı katıldı. 150’ye yakın online kurs eğitimi sağlayan eğitim platformuna, Türkiye’den katılımcı sayısı 3.000’e ulaştı.

yapi.com.tr
Enerji Üniversitesi 3.000 Kullanıcıya Ulaştı

ABD'deki en eski enerji eğitim programı olan Institute of Energy Professionals ile birlikte geliştirilen, enerji konusuyla ilgilenen herkese açık olan ve myenergyuniversity.com adresinden ulaşılabilen ücretsiz sertifika programını tamamlayanlar, Profesyonel Enerji Danışmanlığı Sertifikası almaya hak kazanıyor. Eğitim programı, ilgili 18 şirketten onaylı eğitim desteği imkânıyla, 12 dilde 150’den fazla kurs içeriyor. Enerji konusuyla ilgilenen herkese, tüm üreticilere, satıcılara ve bayilere açık olan kursların tümü ücretsiz ve bir saatten kısa bir sürede tamamlanıyor. Ayrıca katılımcılar, Profesyonel Enerji Danışmanlığı Sertifikası için İngilizce yapılan sınava girebiliyor.

Platform, mühendislerin ve uzmanların bilgi ve deneyimlerini, kullanıcılarına tek bir kaynaktan ulaştırıyor. Eğitimlerin online verilmesiyle kullanıcılar, kurslara istedikleri zaman istedikleri yerden erişebiliyor. Kurslarda, bir bölgedeki yapıların enerji kanallarıyla donatılmasında, belirlenen farklı verimlilik düzeylerinin sağlanması adına güvenli, sağlam ve uygun maliyetli olması için, karar verme, yönetme, planlama ve tasarım eğitimleri veriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/enerji-universitesi-3-000-kullaniciya-ulasti_104404.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!