Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Farklıyı Seçmek İsteyenler İçin Yeni Bir Yaşam Alanı

Dumankaya İnşaat, yaşamında farklı seçimler yapmak isteyenler için tasarladığı yeni yaşam alanı Dumankaya Minimal'in tanıtımını 25 Ağustos 2008 tarihinde Sultanahmet Four Season'da yaptı. Tanıtıma Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Dumankaya ve Ali Dumankaya ile Dumankaya Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador'un yanı sıra projenin

yapi.com.tr
Farklıyı Seçmek İsteyenler İçin Yeni Bir Yaşam Alanı

Dumankaya İnşaat, yaşamında farklı seçimler yapmak isteyenler için tasarladığı yeni yaşam alanı Dumankaya Minimal’in tanıtımını 25 Ağustos 2008 tarihinde Sultanahmet Four Season’da yaptı. Tanıtıma Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Dumankaya ve Ali Dumankaya ile Dumankaya Pazarlama ve Satış Direktörü Ufuk Kayador’un yanı sıra projenin mimari Bünyamin Derman da katıldı.

Farklılaşan bir yaşam alanı

Dumankaya Minimal, panaromik manzarası, mimarisindeki yalınlık, sade detayları, beklenmedik noktalardaki bahçeleri,  ferah daireleri, çeşitli sosyal alanları ve kolay ulaşımı ile farklılaşan bir proje. Sade ve güçlü bir mimarisiyle dikkat çeken Minimal, mimarı Bünyamin Derman’ın deyimiyle: "Şehrin hızlı akışı içinde ama bu yaşantının dışında hayatın yaşanacağı özel bir alan, insanların yeşilin içinde, ayakları toprağa değerek nefes aldıkları bir yer."

Toplantıda, projenin yaratım aşamasında yeni modern kavramından ilham aldığını anlatan Derman, "Dumankaya Minimal, ortaya koyduğu yaşantı tanımı, ölçeği, mekânsal ve kütlesel kurgusu ile işlevsel ev kavramının gerçek anlamda içini dolduran bir proje olarak ön plana çıkıyor. Zamana direnen, insanların her daim beğendikleri vazgeçemedikleri şeyler vardır; Dumankaya Minimal de modası hiç geçmeyecek bir tasarım olarak vazgeçilmez olmaya aday bir projedir. Dumankaya Minimal’in planlamasındaki esneklik, yatayda ve düşeyde farklı plan tiplerinin çözümü, ev sahipleri için seçenekleri arttırırken konutların mimarisini de birbirinden farklılaştırıyor. Konut içlerindeki serbest mekân kurgusu, zaman içindeki değişiklik taleplerine de karşılık verebilecek niteliktedir" dedi.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/farkliyi-secmek-isteyenler-icin-yeni-bir-yasam-alani_63334.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!