Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fırat Plastik A.Ş, "PEN" Bayilerini Yurtdışına Götürdü

Fırat Plastik A.Ş., "Pen" bayilerine 18-24 Ocak 2004 tarihleri arasında, bir haftalık Fransa ve İspanya gezisi düzenledi. Yaklaşık 70 kişi

Fırat Plastik A.Ş.
1 Fırat Plastik A.Ş, "PEN" Bayilerini Yurtdışına Götürdü

b>Fırat Plastik A.Ş., "Pen" bayilerine 18-24 Ocak 2004 tarihleri arasında, bir haftalık Fransa ve İspanya gezisi düzenledi.

Yaklaşık 70 kişilik "Pen" bayileri için bir hafta süreyle Fransa ve İspanya'ya turistik gezi düzenleyen Fırat A.Ş., bayilerine Paris ve Barselona'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi.
Fırat A.Ş. Profil Pazarlama Müdürü Erdal Karakaş başkanlığında düzenlenen gezi; profil bayilerinin bir yıllık çalışmaları göz önüne alınarak; "Her başarı; diğer başarıları beraberinde getirmesi için ödüllendirilmelidir" şeklinde değerlendirildi.

"Pen" bayilerine ilk yurt dışı gezisini 2001 yılında Almanya'da ki "Nürnberg Plastik Fuarı"na gerçekleştiren Fırat Plastik, başarılı bayilerini o tarihten itibaren yurt dışı gezisi ile ödüllendiriyor.
2001 yılında Almanya'nın Nürnberg kentinde yapılan ilk gezide çok önemli tecrübeler edindiklerini belirten Fırat A.Ş. Profil Pazarlama Müdürü Karakaş; "O günlerde yaptığımız gezi; bayilerimiz üzerinde çok önemli ve olumlu etki bırakmıştı. Dört yılda bir gerçekleştirilen 'Nürnberg Plastik Fuarı', bizim Pen Gurubu olarak gittiğimiz ilk yurt dışı pencere fuarımız olmakla birlikte, aynı zamanda bayilerimiz için düzenlediğimiz ilk yurt dışı gezimizdir de," dedi.
2001 yılından itibaren her yıl gerçekleştirilen "Fırat Bayileri Yurt Dışı Gezisi"nin amacını; bir taraftan bayilerinin motivasyonlarını güçlendirmek ve çalışma verimini arttırmak, diğer taraftan geziye gidemeyen bayilerimiz daha fazla işlerine sahip çıkarak, çalışma arzularını körüklemek olduğunu söyleyen Karakaş; "Bu güne kadar yaklaşık 250 bayisini Avrupa'nın değişik ülkelerine bir haftalık gezilere götürdük. Bayilerimiz; hem elde ettiği yıllık ciro, hem teknik donanımları ve hem de şirket kriterlerimize uyum sağlamaları sonucu firmamız tarafından yurt dışı gezisi ile ödüllendirildiler. Almanya'ya gerçekleştirdiğimiz ilk gezi, başarılı bayilerimize hem fuarı gezdirmek ve hem de onlara jest yapmaktı. Daha sonra bu gezinin olumlu yansımalarını gördük ve bayilerimize yönelik yurtdışı gezilerimizi gelecek yıllar içinde düzenleme kararının doğru olacağını düşündük ve o tarihten itibaren de uygulamaya koyduk" dedi.

Geziye katılanlar önce Paris'in, daha sonra da Barselona'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdiler. Bayiler Paris'te "Eiffele Kulesi", "Champs Elysees", "Notre Dame de Paris Katedrali"ne hayran kalırlarken, Cizgi film kahramanları "Micky Mouse" ve "Minnie" ile tanışıp, "Adventureland, Fantasylan, Frontierlan"da unutamayacakları bir gün geçirdiklerini belirten bayiiler Barselona'da ise; "Tipidabo" ve "Mount Juich tepeleri", "Gaundi'nin -dünyaca ünlü- Kutsal Aile Anıtı", "Olimpiyat Köyü", "Arena" ve "Cristof Codlob Anıtı"nı gezdiler.

Fırat'ın düzenlediği bu geziden son derece mutlu olan bayiler, gezinin kendileri için çok yararlı olduğunu dile getirdiler. Geziye katılan bayilerden Çiftel Alimunyum ve Kubatoğlu Yapı Malzemelerinin yetkilileri; "bir haftalık yurtdışı gezisinin kendilerine her bakımdan ilaç gibi geldiğini, gelecek yıllar için hedeflerinin daha çok çalışmak, daha teknik ve daha bilimsel ve daha sistemli çalışarak, Avrupa standartlarında hizmet vermek olduğunu" söylediler. Fırat Plastik'in organize ettiği geziden memnunluklarını dile getirerek Fırat Plastik yetkililerine teşekkür ettiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/firat-plastik-a-s-pen-bayilerini-yurtdisina-goturdu_8942.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Fransa veya Almanya'daki bayiilerinizin telefon ve irtibat adreslerini tarafıma bildimenizi arz ederim. Saygılarımla, Suat Türk YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!