Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Ford Cargo İnşaat Serisinden Hazır Beton Sektörüne Özel Çözümler

Ford, bu yıl 5. kez düzenlenen 'Beton 2013 Hazır Beton Kongresi ve Beton, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı'na; inşaat, hafriyat ve hazır beton sektörüne hitap eden Ford Cargo 'mikser'lerle katıldı. Seri; düşük ilk alım maliyetleri ve düşük yakıt tüketim değerlerinin yanı sıra standart sunulan klima özelliğiyle iddialı.

yapi.com.tr
Ford Cargo İnşaat Serisinden Hazır Beton Sektörüne Özel Çözümler

Ford Otosan Ürün Geliştirme Merkezi’nde Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve Ford Otosan’ın Eskişehir, İnönü fabrikasında üretilen yerli Ford Cargo İnşaat Serisi, damper ve mikser kamyon tipleri ile çekiciden oluşuyor. Pazara hafif ve ekonomik mikser kapsamında sunulan 3532M (6x4) hem ağırlık limitlerinin önemli olduğu şehir içi kullanımına uygun hem de tandem arka aksı sayesinde off-road kullanımına uygunluğuyla farklı müşterilerin beklentilerini karşılama yeteneğini ortaya koyuyor. 3532M, inşaat kullanımına uygun 500 MPa dayanıklı şasisi, 320 PS motor gücü ve ağırlık avantajı ile müşteriye sunuluyor.

Aracın ilk alım maliyeti ile de avantaj sağladığını belirten Ford Otosan Kamyon Satış ve Satış Sonrası Operasyonları Grup Müdürü Emrah Duman; beton santrallerinin tüm Türkiye’ye yayıldığına dikkat çekerek, “Yakın ve orta mesafedeki inşaatlar ve kamu hizmetlerinde kullanılan betonu tedarik eden işletmeler daha hafif ve ekonomik kamyonlara ihtiyaç duyuyorlar. Ford Cargo 3532M de bu ihtiyaçları tam olarak karşılıyor” dedi.

6x4 sınıfında daha ağır şantiye içi kullanımlarına uygun olarak 3536M, 8x4 sınıfında ise kauçuk arka süspansiyonlu hafif 3936M ve yaprak yaylı 4136M araçlar müşteriye sunuluyor. Ayrıca çekici mikser için 1838T araçlar da pazarda büyük ilgi görüyor.  Mikser ürün gamındaki tüm bu ürünler ile 8 m3 den 12 m3 e kadar beton mikseri uygulamaları destekleniyor.

EmrahEmrah DumanFord Sürüş Akademisi ile hazır beton firmalarına özel sürüş eğitimi

Ford Otosan, 2011 yılında başlattığı; bilinçli sürücüler yetiştirerek yakıt ekonomisi ve sürüş güvenliği sağlamayı, araçları uzun ömürlü kılmayı ve çevreye zarar veren CO2 salımını azaltmayı hedefleyen Ford Sürüş Akademisi’nde hazır beton firmalarına özel eğitim vermeye devam ediyor. Hazır beton araçlarında ağırlık merkezinin yüksek olması nedeniyle yaşanabilecek kazaları doğru sürüş teknikleriyle en aza indirmeyi hedefleyen Ford Sürüş Akademisi, eksikler ve doğru refleks edinimi, teorik ve pratik uygulama eğitimleri vererek, sürücülere güvenli sürüş tekniklerini öğretiyor.

Ford Cargo’lar iş sahiplerinin kârını artırıyor

360 PS/1400 NM gücündeki güçlü ve ekonomik Ecotorq motoru, yeni mandallı tip konforlu şanzımanı, 10 mm 500 Mpa gücündeki sağlam şasisi, 750 saat bakım aralığı, standart olarak sunulan klima ve 2 yıl sınırsız km garantisi gibi rekabetçi özellikleriyle öne çıkan Ford Cargo Yeni İnşaat Serisi; inşaat, hafriyat, maden ve beton firmalarının beklentilerini en yüksek şekilde karşılıyor. Rahat vites geçişleri, kolçaklı koltuk, artırılmış kabin içi konfor ve üstyapıyı görme imkânı veren yeni arka camıyla sürücülerin işlerine odaklanmasında kolaylık sağlarken, iş sahiplerinin kârını artırmasına olanak tanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ford-cargo-insaat-serisinden-hazir-beton-sektorune-ozel-cozumler_105407.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!