Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Form MHI Klima Sistemleri’nde Üst Düzey Atama

Form Şirketler Grubu’nun Japon Mitsubishi Heavy ortaklı iştiraki Form MHI Klima Sistemleri’nde, yeni yılla birlikte dört üst düzey atama gerçekleşti.

yapi.com.tr
Form MHI Klima Sistemleri’nde Üst Düzey Atama

56 yıldır iklimlendirme sektörüne yön veren markalardan Form, sektör ve firmaya uzun yıllar başarıyla hizmet etmiş isimlere verdiği yeni sorumluluklar ve kadrosuna dahil ettiği uzman isimler ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda Form, 2022 yılına girerken bir dizi üst düzey atama gerçekleştirdi.

Bu kapsamda uzun yıllardır firmadaki Genel Müdürlük görevini başarıyla yürüten Mehmet Oral, 1 Ocak 2022 itibarıyla Form MHI Klima Sistemleri Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı. 1987 yılında ODTÜ Makine Mühendisliğinden mezun olan Mehmet Oral 2010 yılından bu yana Form bünyesinde görev alıyor. Mehmet Oral öncesinde Alarko, Arduman, York ve Airfel‘de farklı pozisyonlarda çalıştı.

Form MHI Klima Sistemleri Genel Müdürlüğü görevine ise 2011 yılından bu yana Form Grup bünyesinde birçok farklı sorumluluk üstlenen ve son olarak Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Sarı getirildi. 1999 yılında İTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Zafer Sarı, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde Enerji Sistemleri Mühendisliği üzerine yüksek lisans yaptı.

2018 yılından bu yana Form MHI Klima Sistemleri’nde Bireysel Sistemler Satış Müdürlüğü görevini yürüten Taner Özdoğan, 01 Ocak 2022 tarihi itibariyle firmanın Bireysel Sistemler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak.

2020 yılından bu yana Form MHI Klima Sistemleri VRF Satış Müdürü olarak görev alan Uğur Bayülgen ise, 01 Ocak 2022 tarihi itibariyle görevine VRF Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.


*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları, klima santralleri, hava temizleme cihazları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/form-mhi-klima-sistemlerinde-ust-duzey-atama-_188723.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!