Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gang Nail'in Türkiye Çözüm Ortağı ASMAZ Ahşap Mühendisliği

ASMAZ Enerji İletişim İnşaat, İngiltere’nin dünyaca ünlü ahşap karkas sitemleri üreticisi Gang Nail Sistemleri’nin Türkiye’deki exclusive çözüm ortağı oldu.

yapi.com.tr
1 Gang Nail'in Türkiye Çözüm Ortağı ASMAZ Ahşap Mühendisliği

ASMAZ Enerji İletişim İnşaat, İngiltere’nin dünyaca ünlü ahşap karkas sitemleri üreticisi Gang Nail Sistemleri’nin Türkiye’deki exclusive çözüm ortağı oldu. ASMAZ Ahşap Mühendisliği ve Gang-Nail Sistemleri ahşap mühendisliğindeki tecrübelerinin getirdiği avantajları Türkiye’de sunmak ve konuyla ilgili tüm gelişmeleri Türkiye’de uygulayabilmek için son aylarda sıkı bir çalışma içine girmişti.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği ile Gang Nail Sistemleri arasında imzalanan anlaşmaya göre; ASMAZ, Gang Nail know-how’ı ile ahşap karkas yapım sistemlerinde Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’da üretici ve son kullanıcılara tedarik, eğitim ve ahşap mühendisliği hizmetleri sunacak. ASMAZ Enerji İletişim İnşaat Başkanı Mehmet Akif Asmaz, “Ahşap Karkas Mühendisliği konusunda deneyimli ve uzman olan şirketimiz, bu ortaklıkla dünyadaki tüm gelişmeleri daha yakından takip ve uygulama şansına sahip olacak. İşbirliğimizin her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

ASMAZ Ahşap Mühendisliği, ahşap mühendisliği ile ilgili ürünler, yazılım ve hizmetlerden oluşan komple bir sistemin sağlayıcısı olarak, günümüzün sürekli gelişen pazarlarına yenilikçi çözümler sunmak için sanayi birlikleri ile yakın işbirliği içinde çalışmaya önem veriyor. Bir Eleco plc kuruluşu olan Gang Nail Sistemleri, 40 yılı aşkın bir tecrübe ile İngiltere ve İrlanda’da, Gang-Nail bağlantı plakalarının ve Ecojoist® döşeme kirişleri metal ağ elemanlarının önde gelen üreticilerinden.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gang-nailin-turkiye-cozum-ortagi-asmaz-ahsap-muhendisligi_68642.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Bu konuda uzmanlık alanı olan bir firmanın varlığı gerekiyordu. Başarılar dilerim. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!