Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Grand Cevahir Oteli’nin mutfaklarında İnoksan imzası

Türkiye’nin ilk kongre oteli olarak ifade edilen Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nin mutfakları barı ve çamaşırhanesi İnoksan imzası taşıyor. İno

Ticaret Gazetesi/28.09.2002ürkiye’nin ilk kongre oteli olarak ifade edilen Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nin mutfakları barı ve çamaşırhanesi İnoksan imzası taşıyor. İnoksan’ın müşteri portföyü içinde önemli yer tutan turizm sektöründe birçok 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinin mutfakları bulunuyor.

Türkiye’nin endüstriyel mutfak ekipmanları ve cihazlarının öncüsü İnoksan 22. kuruluş yılını yakın geçmişte kutladı ve yapılan değerlendirmeye göre ciddi projelere imza atarak sektördeki gücünü pekiştirdi. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da turizmin gelişiminde büyük yeri olan beş yıldızlı otellerin komple mutfaklarına ve çamaşırhanelerine imzasını attı.

Verilen bilgiye göre bu yıl yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği Antalya’daki beş yıldızlı otellerden bazılarını Cornelia Otel, Popillon Melia Zeugma Hotel, Club Pegassos, İncekum Hotel, Pegassos World Side Hotel ve Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi’nin mutfağı barı çamaşırhanesi İnoksan tarafından yapıldı.

1980 yılında Vehbi Varlık ve Coşkun İrfan tarafından kurulan ve endüstriyel mutfak ekipman ve cihaz üretiminde ilk imzayı atan İnoksan, bugün 22 yılı geride bıraktı. Üç ayrı fabrikada üretim yapan İnoksan, yurt içinde ve dışında da pek çok önemli projeyi gerçeğe dönüştürdü. Markasını uluslararası alanda tescil ettiren İnoksan, kalitesini Türkiye, Rusya, Romanya ve Hollanda’dan aldığı kalite belgeleriyle onaylatan bir firma konumuna ulaştı.

Ülkemizin gelişiminde önemli rol oynayan turizm sektöründe firma başarısının artması ve kaliteli hizmetle turizmde tercih edilen ülke konumuna gelmesi için kaliteli ürün çalışmalarının sürdürülmesi gereği önemle vurgulandı İnoksan’ın ayrıca hijyen kurallarına uygun, teknolojisi yüksek ve estetik ürünler üretmek için AR-GE çalışmalarnı da yoğun biçimde sürdürdüğü belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/grand-cevahir-otelinin-mutfaklarinda-inoksan-imzasi_1894.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!