Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

GROHE Öğrencileri Dijital Teknolojisi ile Buluşturdu

GROHE, İstanbul’daki beş üniversitenin mimarlık, iç mimari, endüstriyel tasarım ve grafik tasarım bölümlerinde öğrenim gören 50 öğrenci ve akademisyenlerin katıldığı ‘Dijital Teknoloji: Geleceğin Trendleri - Teknoloji Evlerimizde’ semineriyle, öğrencileri dijital teknolojisiyle ile tanıştırdı.

yapi.com.tr
GROHE Öğrencileri Dijital Teknolojisi ile Buluşturdu

Sıhhi tesisat üreticisi GROHE, İstanbul’daki 5 üniversitenin mimarlık, iç mimari, endüstriyel tasarım ve grafik tasarım bölümlerinde öğrenim gören 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik ‘GROHE Design Series Semineri’ düzenledi. 3 Mart Salı günü GROHE Live!Center İstanbul’da gerçekleşen ‘Dijital Teknoloji: Geleceğin Trendleri-Teknoloji Evlerimizde’ konulu seminere, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nin mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel tasarım ve grafik tasarım bölümlerinde öğrenim gören 4. sınıf ve yüksek lisans olmak üzere 50 öğrenci ve akademisyenler katıldı.

Lina Varytimidou: Öğrencilere katılımcılarla iletişim kurabilecekleri bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz

GROHE Müşteri İlişkileri Müdürü Cenk Kurt, Ant Yapı Mimari Ofis Yöneticisi yüksek mimar Hakan Saraç ve mimar Hülya Torunoğlu'nun katıldığı GROHE Design Series semineri hakkında bilgi veren GROHE Doğu Akdeniz, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Halkla İlişkiler ve Spa Direktörü Lina Varytimidou, şunları söyledi:

“Tasarım, GROHE’nin ‘üstün teknoloji, kalite ve tasarımın mükemmel bir dengesini sunma’ stratejisinin temel unsurlarından biri. GROHE Design Series Semineri ile üniversite öğrencilerine, katılımcılarla karşılıklı diyalog ve iletişim ağı oluşturabilecekleri bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, öğrencileri GROHE tasarım felsefesi ile tanıştırarak sıhhi tesisat sektöründeki en yüksek kalite, teknoloji ve tasarım standartları konusunda bilgilendirirken; yeni tasarım perspektifleri konusunda da güncel veriler sunmayı hedefliyoruz”.

Foto (soldan): Lina Varytimidou, Hakan Saraç, Hülya Torunoğlu ve Cenk Kurt

Hakan Saraç ve Hülya Torunoğlu deneyimlerini aktardı

Seminerin, 'Sanaldan Uygulamaya, Tasarımda Gerçeklik' başlıklı panelinde konuşan Ant Yapı mimarları Hakan Saraç ve Hülya Torunoğlu ise Ant yapı uygulamalarından ve kendi deneyimlerinden yola çıkarak görüşlerini paylaştılar. Saraç ve Torunoğlu, CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım), BIM (Yapı Bilgi Modellemesi), 3B modelleme, tasarım programlarının yaratım sürecine katkısı, kavramsal tasarım ve inşa edilebilirlik, inşaat ve pazarlama girdilerinin tasarıma etkileri, sürdürülebilirlik ve tasarım, yeşil bina gibi konularda bilgi verdiler.

Design Series Semineri’nde konuşan GROHE Müşteri İlişkileri Müdürü Cenk Kurt ise gerçekleştirdiği sunumda seminere katılan öğrencileri GROHE Dijital teknolojisi ile tanıştırdı. GROHE’nin müşteri eğilimleri ve beklentilerine paralel olarak geliştirdiği dijital teknoloji ile donatılmış ürünlere odaklanan sunumunda Cenk Kurt, GROHE Blue®, Touch®, F-Digital®, PUK® (Ondus digital), Sensia IS®, Powerbox® gibi ürünler hakkında bilgi verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/grohe-ogrencileri-dijital-teknolojisi-ile-bulusturdu_129312.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!