Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Güneş, Rüzgâr ve Jeotermal Yatırımlar Hedeflenecek

Sektörel Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ICCI 2016 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı basın toplantısı 2 gerçekleşti. Toplantıya Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Murat Özer ile GÜNDER Başkanı Kemal Gani Bayraktar, TÜRKOTED Başkanı Yavuz Aydın ve Yabancı Sermayeli Enerji Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Emre

yapı.com.tr
Güneş, Rüzgâr ve Jeotermal Yatırımlar Hedeflenecek

Fuara 1 hafta kala güncel bilgileri paylaşan Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Hannover Fairs Turkey Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer, "Bu yıl Enerji ve çevre fuarımızın 22.'sini düzenleyeceğiz ve bir kez daha yurtiçi ve yurtdışından sektör profesyonellerini ve karar vericileri bir araya getireceğiz. Fuar sayesinde yurtdışındaki yabancı yatırımcılar Türkiye'ye gelecek. Özellikle güneş, rüzgar ve jeotermal alanında yatırımların hedeflendiği bir etkinlik olacak" dedi.

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel ICCI’ın; Avrasya'da fuar, konferans ve B2B etkinliklerinin bir arada olduğu tek enerji etkinliği olduğunu ve ilk yılından bu yana Türkiye'de enerji sektörünün gelişimine katkı sağladığını iletti. Kühnel, “ICCI fuar, katılımcı ülke pavilyonları ve uluslararası satın almacı programları ile Avrupa'dan Ortadoğu ve Kuzey Afrika'ya uzanan bölgede karşılıklı olarak işbirliğini geliştirme noktasında önemli adreslerden biri. Geçtiğimiz yılAvrupa, Kuzey Afrika, Asya ve Körfez ülkelerinden 13 binin üzerinde profesyonel ağırladık. Hedefimiz, gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası çalışmalarla bu başarıyı her yıl bir adım daha öteye taşımak" diye belirtti.

27 Nisan'da başlayacak

Enerji sektöründe yatırımcı, tedarikçi, ekipman ve hizmet sağlayıcılarını, ulusal ve uluslararası ziyaretçi ve sektör ilgililerini buluşturan,Türkiye ve bölgenin en büyük Enerji Etkinliği ICCI 2016 – 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 27 -29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK’nın desteği ile gerçekleşen enerji sektörünün en önemli buluşma noktası ICCI 2016 21 ülkeden 300'e yakın firmayı ICCI çatısı altında bir araya getirecek.

Katılımcı firmalar; Yenilenebilir Enerji, Kojenerasyon, Elektrik Üretimi ve Ticareti, Elektrik İletim Sistemleri, Enerji Tesislerinde Bakım, Onarım ve Servis Hizmetleri, Çevre Teknolojileri, Enerji Verimliliği, Lojistik ve IT Teknolojileri ürün gruplarına yönelik yenilikçi çözümlerini sergileyecekler. Ayrıca, Güneş Enerjisi Özel Bölümü de bu yıl ilk kez sektör temsilcilerini yatırımcılarla bir araya getirecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gunes-ruzgar-ve-jeotermal-yatirimlar-hedeflenecek_144308.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!