Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hanlar Bölgesi İçin Üç Ayrı Proje Hazırlanıyor

Bursa'daki Hanlar Bölgesi'nin gün yüzüne çıkarılması için üç ayrı proje hazırlanacağını kaydeden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, kurulacak değerlendirme komitesiyle en uygun projenin uygulanacağını söyledi.

Zaman Gazetesiursa'daki Hanlar Bölgesi'nin gün yüzüne çıkarılması için üç ayrı proje hazırlanacağını kaydeden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, kurulacak değerlendirme komitesiyle en uygun projenin uygulanacağını söyledi.

Gemlik Taşıyıcılar Kooperatifi ile Bursa Terziler Odası'nın yönetim kurulu üyeleri, Başkan Hikmet Şahin'i belediye binasında ziyaret etti. Şahin, ziyarette yaptığı açıklamada, Hanlar Bölgesi hakkında bilgi verdi. Halen konuyla ilgili üç ayrı proje çalışması yapıldığını, bunların kurulacak değerlendirme komitesiyle en uygun olanının belirleneceğini anlatan Şahin, "Bursa'mız için daha güzel işler yapabilmek adına, tek başımıza değil ortak akılla yola çıkıyoruz. Amacımız, hanların ve tarihin önünü açarak, hak sahiplerini mağdur etmeden tarihle bugünü buluşturmaktır." dedi. Bursa'da yaşayanlara hizmet etmenin büyük onur olduğunu ifade eden Başkan Şahin, "Biz, bu milletin efendiliğine değil, hizmetkârlığına soyunduk. Hep birlikte güzel işler yapmaya çabalıyoruz. Önemli olan yaptıklarımızla arkamızda iz bırakmaktır." şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hanlar-bolgesi-icin-uc-ayri-proje-hazirlaniyor_64239.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!