Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İETT Garajı Arazisi İhalesine Aygün ve Şirin de Davetli

21 Mart’ta en yüksek teklifi veren 3 firma arasında açık arttırma usulüyle satılacak olan Levent’teki eski İETT Garajı arazisinin ihalesine, daha önce bu konuda açıklamalarda bulunan Milletvekili Emin Şirin ve ATO Başkanı Sinan Aygün'ün de davet edildiği açıklandı.

ibb.gov.tr
İETT Garajı Arazisi İhalesine Aygün ve Şirin de Davetli

b>İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, 21 Mart’ta en yüksek teklifi veren 3 firma arasında açık arttırma usulüyle satılacak olan Levent’teki eski İETT Garajı arazisinin ihalesine, daha önce bu konuda açıklamalarda bulunan Milletvekili Emin Şirin ve ATO Başkanı Sinan Aygün'ün de davet edildiği açıklandı.

Açıklamada, “İstanbul’un en değerli arazilerinden biri olan İETT Levent garajı arazisi Mart ayı sonunda ihale ile satışa çıkartılıyor. İstanbul Milletvekili Emin Şirin ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün ihaleye mektupla davet edildi. Devlet İhale Kanununa göre, “Kapalı Teklif Usulü” ile yapılacak olan ihalede en yüksek teklifi veren üç istekli açık arttırmaya katılarak araziyi alabilecek. En yüksek 3 teklife eşit başka tekliflerin bulunması halinde, bu teklif sahipleri de açık arttırmaya katılabileceklerdir. Diğer istekliler açık arttırmaya katılamayacaktır” ifadelerine yer verildi.

Şu ana kadar ihaleye katılmak isteyen 10 katılımcının şartname aldığının belirtildiği açıklamada, şu bilgilere yer verildi;

“İETT Levent arazisi toplam 46,241 metrekare ticaret + konut olmak üzere, 3 emsal imara sahip. Arazi, 265 milyon 885 bin 750 YTL +KDV muhammen bedel ile satışa çıkacak. Televizyonlardan canlı olarak yayınlanacak olan ihale, 21 Mart Çarşamba günü Saat 13.00’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü Salonunda yapılacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/iett-garaji-arazisi-ihalesine-aygun-ve-sirin-de-davetli_52675.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!