Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İhale Duyuruları

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... SAĞLIK OCAĞI YAPTIRILACAK - Mardin Valiliği İl Özel İdaresi İl Daimi Encümeni`nce, Mardin Derik-Koçyiğit Sağlık Ocağı ik

Resmi Gazete/24805BİNA İNŞAAT, ONARIM...

SAĞLIK OCAĞI YAPTIRILACAK - Mardin Valiliği İl Özel İdaresi İl Daimi Encümeni`nce, Mardin Derik-Koçyiğit Sağlık Ocağı ikmal inşaatı "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 193 milyar lira, geçici teminatı ise 5.8 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 23 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Mardin İl Özel İdareMüdürlüğü`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde, Özel İdare Müdürlüğü ile Sağlık Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

OKUL İNŞAATI YAPTIRILACAK - Denizli İl Özel İdaresi Daimi Encümeni`nce, Denizli Merkez Şehitler İlköğretim Okulu inşaatı "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 700 milyar lira, geçici teminatı ise 21 milyar liraolarak belirlendi. İhale, 31 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Denizli İl Özel İdare Müdürlüğü`nde yapılacak. İhalenin teknik şartnamesi mesai saatleri içinde encümenden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

MUHTELİF İNŞAAT İŞLERİ YAPTIRILACAK - Manisa Belediye Başkanlığı`nca, Uncubozköy Mahallesi spor ve oyun alanları, tribün ve çevre düzenleme inşaatı işi "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 500 milyar lira, geçici teminatı ise 15 milyar liraolarak belirlendi. İhale, 23 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.30`da Manisa Belediyesi`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi istenecek olan ihalenin teknik şartnamesi bedeli mukabili, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü`nden temin edilebilir. (A.A) (CNS-TLN)

11;11 04/07/02

BAKIM VE ONARIM İŞLERİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Hatay Elektrik DağıtımMüessese Müdürlüğü`nce, İskenderun`a bağlı muhtelif köylerin elektrik nakil hattı bakım ve onarım işleri,"kapalı zarf usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 102 milyar lira, geçici teminatı ise 5 milyar lira olarak belirlendi. Teklif mektupları, 19 Temmuz 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar Müdürlük Muhaberat Servisi`ne verilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde aynı yerden temin edilebilir.

ELEKTRİK TESİS İŞLERİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Şanlıurfa Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nce, alçak ve orta gerilim elektrik tesis işleri "kapalı zarf usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 337 milyar lira, geçici teminatı ise 16 milyar lira olarak belirlendi. Şartnamesi mesai saatleri içinde,TEDAŞ Şanlıurfa Müessese Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir.İhale, 2 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de müdürlükte yapılacak.

ELEKTRİK MALZEMESİ ALINACAK - TEDAŞ Malatya Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nce, "kapalı teklif usulü" ile muhtelif cins ve miktarda elektrik malzemeleri satın alınacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, TEDAŞ Malatya Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir. Teklif mektupları ise 18 Temmuz 2002 tarihinde saat 9.30`a kadar Müessese Muhaberat Servisi`ne verilecek.

-MAKİNE-ALET...

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari_900.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!